Vrk lukkojen takan rangaistuksena

Ihan oikein!
7266
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 7

Vanhimmat

sama kuin minut suljettaisiin yöksi tötterön myyntikojuun.

Äänestä
  • ei tuollaisissa olosuhteissa edes noteeraa.

    Äänestä

  • vuorokautta kirjoitti:

    ei tuollaisissa olosuhteissa edes noteeraa.

    ei naiset ny ihan tyhmiäkään oo

    Äänestä

Hulluhan se akka on.

Oisko tuo laiton vapaudenriisto?

Joka tapauksessa lähtisin lätkimään jos minulle kumppani tekisi noin.

Äänestä
  • Siinähän vinkuusit! :))

    Äänestä

  • lukkojen takana! kirjoitti:

    Siinähän vinkuusit! :))

    siellä lukkojen takan ollessa pakkaisin kamppeeni jos makkarissa kaapit ja sitten vaan se kännykkä soimaan ja apu paikalle.

    Sinänsä hassu tilanne että olisihan se voinut soittaa aikaisemminkin apua.

    Äänestä

  • random_N kirjoitti:

    siellä lukkojen takan ollessa pakkaisin kamppeeni jos makkarissa kaapit ja sitten vaan se kännykkä soimaan ja apu paikalle.

    Sinänsä hassu tilanne että olisihan se voinut soittaa aikaisemminkin apua.

    Ei kehdannut kai. Niin mä ton luin.

    Äänestä

Ketjusta on poistettu 4 sääntöjenvastaista viestiä.

Kommentoi aloitusta


pornosaitilla vierailusta kirjoitti:

Ihan oikein!

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu