nainen itselleni 25-35v

Mulla on kans ollu jo parisen vuotta ilmoitus netis eri palstoil mm. tääl, mut naista en vaan saa vaik mikä olis. Ei kai nää esteinä voi olla: ikäni 28, normaali vartalo, kuva on, selostustakin profiilis, hiljainen oon. No odotellaan mitä tuleman pitää.

:(
5698
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 5

Vanhimmat

Pistä sinne proffaassi että olet oikea miesten mies ja sinulla on selvä päämäärä mihin elämässäsi pyrit, olet pitkä ja komea ja urheilet joka päivä ja arvostat naista kaikella tavalla ja sulla on todella hyvä työpaikka ja auto ja ajokortti ja kerrot kaikkea roskaa ja tottakai jotain tottakin siinä sivussa. Mutta älä missään nimessä sano itsestäsi mitään negatiivista kuten: "Olen hiljainen". Sitten kirjottele naisille viestejä siis ole aktiivinen. Naiset pitävät aktiivisista miehistä. Voit odotella koko ikäsi, aktiivinen pitää olla. Leuka pystyyn ja ylpeästi ole MIES. Varo kohta sulla on nainen joka päiväksi.

Äänestä
  • puhut kyllä asiaa, otan vinkistä vaarin ja vähän muokkailen

    Äänestä

Niinhän se vaan on. Naiset saavat kyllä miehiä niin paljon kuin huvittaa, mutta miehelle se tuntuu olevan melkolailla mahdotonta, ellei kuulu siihen pieneen joukkoon erityisen komeita miehiä, joista naiset oikeasti innostuvat.

Äänestä
  • Ei naiset miehekseen yleensä sitä liian komeaa halua. Sellaisen perään uikuttaa jokainen nainen, joten riski joutua jätetyksi on liian iso, myös sillä kauniilla naisella. Miehet kun on miehiä, täm on vuosien varrella huomattu.Mielummin perussöötti miehekäs tavallinen suomalainen mies.Itsevarmuus on sen sijaan valttia. Mies joka "ottaa" naisensa.

    Äänestä

  • siitä komeudesta kirjoitti:

    Ei naiset miehekseen yleensä sitä liian komeaa halua. Sellaisen perään uikuttaa jokainen nainen, joten riski joutua jätetyksi on liian iso, myös sillä kauniilla naisella. Miehet kun on miehiä, täm on vuosien varrella huomattu.Mielummin perussöötti miehekäs tavallinen suomalainen mies.Itsevarmuus on sen sijaan valttia. Mies joka "ottaa" naisensa.

    "Miehet kun on miehiä"

    typerä tekosyy... vois sitten sanoa "naiset on naisia" kaikelle huonolle kohtelulle kumppaneita kohtaan. Ei käy

    Äänestä

Kommentoi aloitusta


Pahkis80 kirjoitti:

Mulla on kans ollu jo parisen vuotta ilmoitus netis eri palstoil mm. tääl, mut naista en vaan saa vaik mikä olis. Ei kai nää esteinä voi olla: ikäni 28, normaali vartalo, kuva on, selostustakin profiilis, hiljainen oon. No odotellaan mitä tuleman pitää.

:(

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu