sirpamaikkari HEI!

Luin äsken muutamia kommenttejasi,
taidat kuules elää melkoisessa puutteessa?

Tunnen miehenä sympatiaa sinua kohtaan.
Tuossa yks linkki josta saat helpotusta
pahimpaan puutteeseen:

http://www.redtube.com/

Ystävyydellä: Mies & fanisi
1198
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 1

Vanhimmat

Kerranki ei ollu mitää youtube-juttuu. =D

Mut mä elän tällä hetkellä selibaatissa ja hekumoin ajatuksesta sen oikean kanssa. Ja onha se käsisuihkuki keksitty. Edelleen tehokas, nopee ja siisti. ;D

Äänestä

Kommentoi aloitusta


kuules! kirjoitti:

Luin äsken muutamia kommenttejasi,
taidat kuules elää melkoisessa puutteessa?

Tunnen miehenä sympatiaa sinua kohtaan.
Tuossa yks linkki josta saat helpotusta
pahimpaan puutteeseen:

http://www.redtube.com/

Ystävyydellä: Mies & fanisi

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu