pystyykö jostain seuraamaan tennistä realiaikaisesti että näkisi miten pisteet peleissä tulevat? Pekingin kotisivuilla näkyy vain kun jompikumpi on voittanu pelin.
Peking
4
430
Vastaukset
- ja mahdoton
kuvaa otteluista löydät täältä kun kelaat sivua alaspäin
http://www.channelsurfing.net
ja seuranta täältä..
http://www.livetulokset.com/tennis/- me kaikki
jo tiedetä minkä tason pelle tämä suotta olympialaisiin tusistiksi lähetetty joka turnauksessa eka kierroksella tippuva ukko on,jos jossain voittaa,niin siellä ei todellakaan ole mukana ensimmäistäkään pelimiestä,valitettava tosiasia,mutta täysin turha valinta,niin kuin morsmaikkukin,mutta upeaa Suomen ampujat.
- --------------
me kaikki kirjoitti:
jo tiedetä minkä tason pelle tämä suotta olympialaisiin tusistiksi lähetetty joka turnauksessa eka kierroksella tippuva ukko on,jos jossain voittaa,niin siellä ei todellakaan ole mukana ensimmäistäkään pelimiestä,valitettava tosiasia,mutta täysin turha valinta,niin kuin morsmaikkukin,mutta upeaa Suomen ampujat.
Nieminen pelasi edellisen vuoden aikana kahdessa ATP-turnauksen finaalissa ja oli Grand Slam kisassa sijoilla 5-8. Nieminen voittanut edellisen 12 kuukauden aikana seuraavat pelaajat
Robredo ATP-7 (Cincinnati elokuu 2007)
Gonzalez ATP-8 (Basel lokakuu 2007)
Canas ATP-12 (Basel lokakuu 2007)
Monaco ATP-20 (Pariisi marraskuu 2007)
Baghdatis ATP-20 (Basel lokakuu 2007)
Kohlschreiber ATP-27 (Australian avoimet tammikuu 2008)
lisäksi Nieminen voitti tammikuussa olympiahopeamitalisti Fishin ja Australian avointen finalisti Tsongan.
Eikö nuo riitä olympianäytöiksi. Niemisellä oli hyvät näytöt edellisen 12 kuukauden ajalta, mutta kevään sairastelut veivät vireen totaallisesti.
1.kierroksella tippuneita tänään
Ferrer ATP-4
Murray ATP-6
Almagro ATP-12
Robredo ATP-17
Monaco ATP-22
Nieminen ATP-32
kovaan seuraan pääsi Nieminen!
- game kerralla
game kerralla pystyy ainoastaan seuraamaan. ITF:n vastuulla on kisat ja seuranta surkeaa.
Ketjusta on poistettu 0 sääntöjenvastaista viestiä.
Luetuimmat keskustelut
Sannalla tänään vuorossa The Daily Show
Eli nyt mennään jo satiirin puolelle. Tuohan on vähän kuten Lindströmin ohjelma Suomessa.1018123Tanskassa lain vaatimana Bovaer tappanut nautoja ja sairastuttanut
Samaa myrkkyä myös Suomen lehmiin ollut tuloillaan, miten teidän tilalla? https://www.agriland.ie/farming-news/bovaer-m906108Ruotsalaisuuden Päivän virallinen liputuspäivä poistettava VÄLITTÖMÄSTI!
Suomen valtion ja suomalaisuuden kannalta ei ole minkäänlaisia perusteita liputtaa virallisesti ruotsalaisuuden päivää,875587Täysi ryöpytys Sanna Marinille ulkomailla.
https://www.iltalehti.fi/ulkomaat/a/f699d84f-fa53-4dba-8718-2c395017fc55 Sanna Marinin kirja saa todella tylyn vastaanot715542Minja Koskelan "istumista" kertovassa uutisessa ei sanottu persuista mitään
eli jälleen kerran äärivasemmistolainen valehtelee, hän kun väittää että juuri persut ovat lähetelleet Koskelalle vähemm1144763Pekka Visuri: "Suomen on aika irrottautua Ukrainan sodasta"
Slava Ukraina-mölinät eivät enää auta. Ukraina on sotansa hävinnyt. Nyt tarvitaan poliittista selvänäköisyyttä, reaalipo1232528Mikaela Nylander: Jos pakkoruotsi poistetaan, niin ruotsin kielen asema romahtaa
(Nylander on vanha RKP:nen) Mutta niin heikossa vedossa muumiruotsi siis on Suomessa, että vain tekohengityksellä se pys482408Ei välimatka meitä erottanut
Vaan välirikko ja väärinymmärrykset. Oikeastaan henkinen välimatka on meidän välillä pieni, näin uskon. Näen koko ajan e61379Maajussi-Villen morsioehdokas Maarit ei halunnut Villeä - Tämä totuus valkeni kuvauksissa!
Ohhoh, tekikö Maarit mielestäsi oikean ratkaisun Villen suhteen? Maajussi-Ville on herättänyt voimakkaita tunteita puol71364Kohta taas mesikämmeneen
Onneksi kaupunki ostaa mesikämmenen, niin päästään taas tekemään rahaa461210