Peking

uhkapeluri

pystyykö jostain seuraamaan tennistä realiaikaisesti että näkisi miten pisteet peleissä tulevat? Pekingin kotisivuilla näkyy vain kun jompikumpi on voittanu pelin.

4

431

Äänestä

    Vastaukset

    Anonyymi (Kirjaudu / Rekisteröidy)
    5000
    • ja mahdoton
      • me kaikki

        jo tiedetä minkä tason pelle tämä suotta olympialaisiin tusistiksi lähetetty joka turnauksessa eka kierroksella tippuva ukko on,jos jossain voittaa,niin siellä ei todellakaan ole mukana ensimmäistäkään pelimiestä,valitettava tosiasia,mutta täysin turha valinta,niin kuin morsmaikkukin,mutta upeaa Suomen ampujat.


      • --------------
        me kaikki kirjoitti:

        jo tiedetä minkä tason pelle tämä suotta olympialaisiin tusistiksi lähetetty joka turnauksessa eka kierroksella tippuva ukko on,jos jossain voittaa,niin siellä ei todellakaan ole mukana ensimmäistäkään pelimiestä,valitettava tosiasia,mutta täysin turha valinta,niin kuin morsmaikkukin,mutta upeaa Suomen ampujat.

        Nieminen pelasi edellisen vuoden aikana kahdessa ATP-turnauksen finaalissa ja oli Grand Slam kisassa sijoilla 5-8. Nieminen voittanut edellisen 12 kuukauden aikana seuraavat pelaajat

        Robredo ATP-7 (Cincinnati elokuu 2007)
        Gonzalez ATP-8 (Basel lokakuu 2007)
        Canas ATP-12 (Basel lokakuu 2007)
        Monaco ATP-20 (Pariisi marraskuu 2007)
        Baghdatis ATP-20 (Basel lokakuu 2007)
        Kohlschreiber ATP-27 (Australian avoimet tammikuu 2008)

        lisäksi Nieminen voitti tammikuussa olympiahopeamitalisti Fishin ja Australian avointen finalisti Tsongan.

        Eikö nuo riitä olympianäytöiksi. Niemisellä oli hyvät näytöt edellisen 12 kuukauden ajalta, mutta kevään sairastelut veivät vireen totaallisesti.

        1.kierroksella tippuneita tänään

        Ferrer ATP-4
        Murray ATP-6
        Almagro ATP-12
        Robredo ATP-17
        Monaco ATP-22
        Nieminen ATP-32

        kovaan seuraan pääsi Nieminen!


    • game kerralla

      game kerralla pystyy ainoastaan seuraamaan. ITF:n vastuulla on kisat ja seuranta surkeaa.

    Ketjusta on poistettu 0 sääntöjenvastaista viestiä.

    Luetuimmat keskustelut

    1. Riikan perintö: ennätysvelka, ennätystyöttömyys ja ennätysverotus

      Tavallisen keskituloisen suomalaisen verotus on kireintä vuosikymmeniin, ja ensi vuonna palkansaajien käteen jää vieläki
      Maailman menoa
      184
      3389
    2. Sannalta jälleen fiksu lausunto johtamisesta

      "I used to think the best argument would win – but real leadership means listening, understanding where people come from
      Maailman menoa
      104
      2595
    3. Mies, näen sinua hetken

      ja olet mielessä ikuisuuden. Toisia näen ikuisuuden ja he eivät jää mieleen hetkeksikään. Muistan jokaisen kohtaamisen
      Ikävä
      8
      2459
    4. Riikka Purra on ihana, jämpti

      Hän yrittää saada Suomen taas kuntoon. Sanoo asiat suoraan, eikä piiloudu kapulakielen taakse. Riikan kaltaisia päättä
      Maailman menoa
      57
      2432
    5. Riikka se runnoo työttömyyttä lisää

      Menkää töihin! "15–74-vuotiaiden työttömyysasteen trendiluku oli lokakuussa 10,3 prosenttia. Työttömiä oli yhteensä 276
      Maailman menoa
      94
      2361
    6. Antti Lindtman kiitti valtiovarainministeri Purraa

      Ministeri Purra kertoi ottavasa vastuun EU:n alijäämämenettelyyn joutumisesta. Hän myös sanoi tietävänsä, että Lindtman
      Perussuomalaiset
      7
      2021
    7. Suomalaisten enemmistö on (ateisteja / fiksuja / sosialisteja)

      Tai jokin noiden yhdistelmä, koska S-ryhmän markkinaosuus päivittäistavarakaupasta on yli 50 prosenttia.
      Maailman menoa
      0
      1780
    8. Henkilökohtaisia paljastuksia Dubaista - Kohujulkkis Sofia Belorf on äitipuoli ja puoliso!

      Tiesitkö, että Sofia on äitipuoli ja rakastava puoliso? Sofia Belorf saa oman sarjan, jossa seurataan hänen Bling Bling
      Kotimaiset julkkisjuorut
      39
      1719
    9. Sorsa: kuvaputki - Lipponen: kaasuputki - Marin: ryppyputki

      Nuo kolme demaria ovat poikkeuksia Suomen poliittisessa historiassa. Ovat ainoita, jotka ovat kyenneet nostamaan puolue
      32
      1643
    10. Mitä ajattelet

      Siitä henkilöstä jota kaipaat? Sana vapaa!
      Ikävä
      84
      1388
    Aihe