phelps = urheilija

kanadan wayne gretsky oli jääkiekkossa samanlainen. suomessa ei ole ketään vastaavaan. joidenkin amerikkalaisten mielestä nurmi on kovempi, mun mielestä ei ole.

Phelps on mulle kovin urheilija olympialaisissa.
3137
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 3

Vanhimmat
  • naine tuo splitz on? Mahtaa olla ryntäät kun niille pystyy nousemaan. Onko kuvaa?

    Äänestä

  • no jo on kirjoitti:

    naine tuo splitz on? Mahtaa olla ryntäät kun niille pystyy nousemaan. Onko kuvaa?

    sä et ole syntynytkään kun splitz ui olympialaisissa.

    Äänestä

Kommentoi aloitusta


paras sellainen kirjoitti:

kanadan wayne gretsky oli jääkiekkossa samanlainen. suomessa ei ole ketään vastaavaan. joidenkin amerikkalaisten mielestä nurmi on kovempi, mun mielestä ei ole.

Phelps on mulle kovin urheilija olympialaisissa.

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu