Paras juttu mitä mä olen tänä vuonna netistä lukenut on, että Rob Halford palaa Judas Priestiin! Kirjoittakaapa oman kokemuksenne mukaan vastaava little story...
Halford Priestiin!
jippii
11650
0Äänestä
Muut lukivat myös
Odottaa vastausta
Näihin keskusteluihin ei ole vielä vastattu. Ole ensimmäinen.
Vastaukset 11
Vanhimmat
...noi huhujahan on liikkunut jo vuosia. Kyllä Robin olisi parasta pysyä omillaan. Halford toimii bändinä erittäin hyvin.
homo.
Robinhan tais pyytää päästä takaisin Priestiin, kun Fight haudattiin. Priestin äijät ei huolinu.
Nyt kun legenda on päässy taas vauhtiin vanhoilla päivillään Halfordissa, en ihmettelis vaikka Priesti kaipais takaisin ainoaa oikeaa keulamiestään.
...mutta yksi maailman parhaista laulajista.
No Rob on palannut Priestiin jo aikaa sitten.
Iced Earthin puikoissa, jonka takia meni maku siitäkin bändistä.. on ne homoja
tuo halfordin jumalointi. mies on homo ja KUULOSTAA siltä : erittäin homomaista kimitystä ja kiekumista. toisekseen sanoitukset vielä ovat homouteen kallellaan aika vahvasti. mä en ole mikään homonhakkaaja enkä siis vihaa homoja mutta en kyllä tollasta halua kuunnella.
Vittu, mikä lapsi. Lapsella on pienoinen asennevamma. No eikai lapselta voi aikuisen ajatusmaailmaa toisaalta odottaakaan.
Koko kirjoitus huokuu sellaista homofobiaa, ettei pahemmasta väliä. Todella lapsellista. Varo, homot hyökkää ja raiskaa sinut!!!
Logiikkasi perusteella kaikki korkealta laulavat heavyvokalistit ovat homoja! Suosittelen, että pysyttelet siellä Linkin Park ja Limp Bizkit osastolla.
niin muuten oonkin. ja säkös sitte oot putkahtanut tänne halfordin persereiästä ? :D
Siis mitä hiton väliä sillä on jos joku on homo, jos sen lauluääni on hyvä!?! Aika monet edellä kirjottaneet on varmasti sellasia tyyppejä, joita kiinnostaa ainoostaan mitä johtopäätöksiä muut hänestä itsestään musiikkimaun perusteella tekee, ekä se onko musiikki oikeesti kuunneltavaa. Miettikää vähän, enkö olekin oikeassa?
täysin samaa mieltä kanssasi