hepolahessa

mikä saatanan idea on louhia noin lähellä asutusta.perkele kun kallio menee koko rairin läpi.voi vitun vittu menee järki.on se niin hieno herätä aamulla n.klo7-7.30 kun koko talo tärisee!..perkele!
81535
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 8

Vanhimmat

Reutuaavalle niin siellä ei kuule talo tärise ampujutuista,,,,
toisekseen olet kyllä aika nirppanokka kun kehtaat valittaa normaalityöaikana tapahtuvasta äänisaasteesta.

Äänestä
  • reutuaavalle saatu muka sähköt?

    Äänestä

oli siinä ihmetys aamulla hampaita pessessä iso ku tuntu et vessan lattia lähtee alta siinä jyrinässä ja heräs sitte loputkin porukat about neljä kpl Selitä siinä lapsille sitten että ei, ei suomessa tällä leveysasteella ole edelleenkään maanjäristyksiä (NÄIN ON LAPSILLE JOSKUS SANOTTU: EI TÄÄLLÄ OLE MAANJÄRISTYKSIÄ)
Eli sai siinä selitellä. Vittuun tollaset järähtelyt menkööt muualle maa-ainesta kaivamaan. Itse olen ainakin saanut tarpeekseni joka aamu ja aamupäivä jyrisee, joskus yhdentoista aikaan illallakin....jo riittää

Äänestä
  • että hepolahessa pestään nykyään hampaita ku mun mielestä siellä asuu porukka joka ei tiedä edes mikä on suihku.haisevaa porukkaa

    Äänestä

että yleensä arkena sitä töihinlähtijät heräileee tuohon aikaan, minusta viikonloppuna ei paukuttelua ole. Kun tie valmistuu, niin, kyllä se paukuttelu loppuu, sen jälkeen saadaan kuunnella tasaista autojen hyrinää : )

Äänestä
  • juu! ja jos sulla järki riittää niin täällä hepolahessa on aikas paljon vuorotyön tekijöitä.katos ku tosa vieressä on tommonen pikkunen pulju kuin stora enso.

    Äänestä

  • nii-juu! kirjoitti:

    juu! ja jos sulla järki riittää niin täällä hepolahessa on aikas paljon vuorotyön tekijöitä.katos ku tosa vieressä on tommonen pikkunen pulju kuin stora enso.

    Eli koskaan ei voi tehä mitään kun selluköpi nukkuu? Älä hourehi.

    Äänestä

  • nii-juu! kirjoitti:

    juu! ja jos sulla järki riittää niin täällä hepolahessa on aikas paljon vuorotyön tekijöitä.katos ku tosa vieressä on tommonen pikkunen pulju kuin stora enso.

    siellä mitään työntekijöitä ole, ko hamppeja ja nistejä ja muita rikollisia.

    Äänestä

Kommentoi aloitusta


paukkuu kirjoitti:

mikä saatanan idea on louhia noin lähellä asutusta.perkele kun kallio menee koko rairin läpi.voi vitun vittu menee järki.on se niin hieno herätä aamulla n.klo7-7.30 kun koko talo tärisee!..perkele!

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu