Nenä paloi

Onko kenelläkään kokemusta sinapin teosta. Muuhkaisin omaa tekelettäni, niin vedet lensi silmistä ja sieraimi on kuumottanut jo pidemmän aikaa.
3202
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 3

Vanhimmat

sulla iso kulli?

Äänestä
  • Kusemiseen sopiva ja panemiseen liian suuri.
    Ei sinunkaan kannata turhaan tavoitella kuuta taivaalta.

    Äänestä

olen yrittänyt tehdä ja siitä tuli niin saatanan tulista mömmöö, että ei sitä voinut syödä.

Kai se tulisuus olisi kuulunut tappaa makeudella.

Äänestä

Kommentoi aloitusta


HirveeKyyttoni kirjoitti:

Onko kenelläkään kokemusta sinapin teosta. Muuhkaisin omaa tekelettäni, niin vedet lensi silmistä ja sieraimi on kuumottanut jo pidemmän aikaa.

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu