Moi!
Kuten otsikko kertoo, tarvisin vähän apua. 18v tärähtää lasiin tossa ens perjantaina ja ilmeisen suuret juhlat tulossa ja tarvis polttaa pari levyä, eli lähinnä näitä kuultuja meneviä biisejä mitkä on esim. radiosta tuttuja.
Semmosia kappaleita jotka saa tytöt villiks, monet tanssii jos musiikki on kohdallaan :D
Kiitän
Musiikkia bileisiin
1
952
Vastaukset
- jyyyh
4 Minutes Video - Madonna feat Justin Timberlake & Timbaland,Timbaland - The Way I Are,Put Your Hands Up For Detroit,Kendi - Connected, Kosheen- Catch.
Waldos peoplen kappaleita-U drive me grazy, 1000 ways, back again.Alex Kunnari-lifter.
Dj Tieston kappaleet.
David guetta:n kappaleita: David Guetta & Chris Willis - Love Is Gone,Baby When The Light ym..
Siin on jotain kappaleita etit vaan noilla esittäjillä niin löytyy aika paljon hyviä kappaleita. Tässä vielä muita esittäjiä E-type,Madonna,Cascada,Groove Coverage,Scooter,Infernal,Basshunter,Timbaland, September,Movetron..
Eipä tuu muuta mieleen.. Onnea bileisiin :D
Ketjusta on poistettu 0 sääntöjenvastaista viestiä.
Luetuimmat keskustelut
- 1913155
Oletko kertonut jo muille tunteistasi?
Ystävillesi esimerkiksi? Minä en ole vielä kertonut kenellekään tästä meidän jutusta.662882- 2032260
- 741906
- 1021803
Kesä, kesä!
Veikkaan, ettet juuri nyt ikävöi minua, ehket enää koskaan? Näkemättömyys on laimentanut tunteet, ja katselet iloisena k91741- 1081595
Miksi sanotaan että Suomella on suuri armeija, tykistö jne.
Asioita tarkemmin seuranneet tietävät että tuolla Ukrainassa palaa kuukaudessa sen verran mitä Suomella on kokonaisuudes2191186- 811140
- 951099