Voiko joukkuevoimistelun aloittaa 13-vuotiaana jos ei osaa kunnolla siltaa tai spagaatia pliis vastatkaa!!!
KYSYMYS JOUKKUEVOIMISTELUSTA!
3
711
Vastaukset
- BPJ
hei, joukkuevoimistelun voi aloittaa, www.elannonisku.fi tarjoaa joukkuevoimistelua harrastuksena jossa voi halutessaa kilpailla.
Kannattaa mennä kokeilemaan- telinevoimistelija<3<3
harrastan itse telinevoimistelua, haluaisin myös jossain vaiheessa aloittaa joukkuevoimistelun, olen 11 vuotias tyttö, onko se mahdollista, ja missä niitä vedetään, tuntuu että tällä paikkakunnalla ei ole, mutta spagaatit menee, ja silta kaadot.
- kannaataaaaaaaaa
telinevoimistelija<3<3 kirjoitti:
harrastan itse telinevoimistelua, haluaisin myös jossain vaiheessa aloittaa joukkuevoimistelun, olen 11 vuotias tyttö, onko se mahdollista, ja missä niitä vedetään, tuntuu että tällä paikkakunnalla ei ole, mutta spagaatit menee, ja silta kaadot.
käyd katsomassa suomen voimisteluliiton sivuja eli svoli.fi
Ketjusta on poistettu 0 sääntöjenvastaista viestiä.
Luetuimmat keskustelut
Lindtman I vasemmistohallitus aloittaa viimein Suomen kuntoon laittamisen
Tässä nyt on 3 vuotta seurattu irvokasta kärsimysnäytelmää nimeltään "valtion budjetin tasapainotus by äärioikeisto", ja1782638Missä viipyy persujen lupaama euron bensa?
En edes muista milloin bensapumpussa olisi ollut ykkösellä alkava litrahinta. Missä siis viipyy persujen lupaama euron b1482397Kirje, PellePelottomalle.
Tärkeää olisi luoda ystävyys, että se, jota rakastaa, on samalla paras ystävä ja luotettavin, jolle voi ja uskaltaa luot1031100- 64911
- 65869
Martinan hevoset.
Tämä todella kaunis ja ketterä harmaa hevonen jolla monet kilpailut voitetaan ei ole Martinan.Tytär ratsastaa sillä tait229771Mistä löytyy naisseuraa sinkkumiehelle?
Kertokaapas kokeneemmat mistä löytyis naisseuraa sinkulle. Ihan ois eukko nyt tosissaan hakusessa. Tanssipaikat kun on a20770Voi teitä naisia
Suudeltiin ja nukuttiin toisissamme kiinni mutta pillua ei tullu, ei edes aamulla. t.38vmies88749Persut jakavat tekoälyllä tehtyjä kuvia maahanmuuttajista somessa
Eivät mainitse, että ovat tekoälyllä tehtyjä. Eivät näe asiassa mitään ongelmaa. Valehtelijapuolue taas vauhdissa. Unka276747Hyvä meininki
TTP:ssa väkeä tosi runsaasti paikalla. Hyvää ruokaa jälleen ja munkit ja sima erinomaista. Kiitos yrittäjälle! Hieno Vap22698