ajatellut hankkia elämää?
Onko ketään teistä
mulkuista,
12337
0Äänestä
Muut lukivat myös
Odottaa vastausta
Näihin keskusteluihin ei ole vielä vastattu. Ole ensimmäinen.
Turvaa tilisi vahvistamalla puhelinnumerosi. Voit silloin palauttaa unohtuneen salasanan tekstiviestillä.
Näihin keskusteluihin ei ole vielä vastattu. Ole ensimmäinen.
Vastaukset 12
Vanhimmat
elämä, rikas isä ja poik-ue.
*tosi rikas joo*
Minulla oli elämä joskus, mutta menetin sen. Enää en jaksa. Nyt on vain työ ja palsta. Toivottavasti sulla on kaikki vielä edessäpäin :)
meistä ajatellut tappaa kaikki ketään-mulkut?
oikeasti naurahdin sarkasmille.
ystävällisesti miten elämä hankitaan? Olisin utelias kuulemaan sen.
HÖH - MISTÄ ?
Voittaahan huippumallit paskan puhumisen koska tahansa. Onneks näitä kumpaaki voi tehä yhtäaikaa. Ei joudu valitsee.
on yliarvostettua. En ottaisi vastaan vaikka tarjottaisiin.
Mullon jo tää, lisää ei tarvita.
minulla olevan loistava tulevaisuus jo elettyä elämää.
...elämää lisää ja lisää tässä viimeisen neljän vuoden aikana useammassa erässä. Nyt sitä alkaa olemaan sen verran, että välillä hieman mietityttää miten vuorokaudessa riittää tunnit.
mulla on jo ihan riittämiin tekemistä harrastusten kaa joten ei oo nyt aikaa sellaselle. Ennen ku tulee eteen riittävän hyvänäkönen ja sopivassa elämäntilanteessa oleva elämä... :D