Kyttäävät naiset ahdistaa

Miehelle pitää antaa myös omaa vapautta ja naisten pitää luottaa miehensä sanaan.

Nainen valitse....

Luotettava mies
2146
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 2

Vanhimmat

Kyttäävä nainen jätetään.

Äänestä

Valitettavasti kun asia ei usein mene näin,mistä tietää onko luotettava ,kun tapaa ensikerran?

Äänestä

Kommentoi aloitusta


Luotettava mies kirjoitti:

Miehelle pitää antaa myös omaa vapautta ja naisten pitää luottaa miehensä sanaan.

Nainen valitse....

Luotettava mies

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu