Kokeilen nyt tätä kautta, jos onnistais.. Eli etsin sulkiskaveria esim. kerran viikossa pelailuun. Jonkin verran olen aikasemmin harrastanut, mut viimeaikoina jääny vähemmälle ja haluaisin siis alottaa uudestaan.
Olen 22v. nainen. Yhteydenottoja odottelen:).
Sulkiskaveri
6
1276
Vastaukset
- Sulka!
Olen itsekin pelikaveria vailla. Nyt on ollut taukoa, mutta jonkin verran olen pelannut kyllä. Minään superhyvänä en silti itseäni pidä. Kerro missä päin haluaisit pelata ja mitkä ajat sopisivat sinulle? Olen 27-v nainen.
- infoa.
Tikkurilassa haluaisin käydä pelailee, mut olen kyllä valmis liikkumaan pidemmällekin, mihin vaan julkiset kulkee Vantaalla :).
Viikonloput sopisivat mulle. Tällä hetkellä myös ma-pe kävisi klo 15 jälkeen, mutta myöhemmin jatkan kaksivuorotyötä, joten pystyisin käydä vain joka toisella viikolla tuohon aikaan. Minkälaisia toiveita sulla olis ajan ja paikan suhteen? - Sulka!
infoa. kirjoitti:
Tikkurilassa haluaisin käydä pelailee, mut olen kyllä valmis liikkumaan pidemmällekin, mihin vaan julkiset kulkee Vantaalla :).
Viikonloput sopisivat mulle. Tällä hetkellä myös ma-pe kävisi klo 15 jälkeen, mutta myöhemmin jatkan kaksivuorotyötä, joten pystyisin käydä vain joka toisella viikolla tuohon aikaan. Minkälaisia toiveita sulla olis ajan ja paikan suhteen?Eli pelaisin mieluiten arkisin joko, aamusta 10-12 aikaan tai sitten illalla 19 jälkeen.. Viikonloputkin voisitvat olla ok ainakin joskus. Mieluisin pelipaikka olisi jossain itä-vantaalla tai arksisin itä-helsingissä.
- onnistua
Sulka! kirjoitti:
Eli pelaisin mieluiten arkisin joko, aamusta 10-12 aikaan tai sitten illalla 19 jälkeen.. Viikonloputkin voisitvat olla ok ainakin joskus. Mieluisin pelipaikka olisi jossain itä-vantaalla tai arksisin itä-helsingissä.
arkisin onnistuis tohon aikaan aamulla mullakin, kunhan alan tekemään myös iltavuoroa duunissa. eli toisin sanoen joka toinen viikko kävisi ilta ja joka toinen viikko aamu..
haluaisitko sä käydä esim kerran kokeilemassa tota pelaamista ainakin näin aluks?
ja niin, voisitkohan vastata vaikka sähköpostilla seuraavaksi, niin vois olla vähän helpompaa jatkaa keskustelua? osote olis:
[email protected] - Viikonloppuisin
onnistua kirjoitti:
arkisin onnistuis tohon aikaan aamulla mullakin, kunhan alan tekemään myös iltavuoroa duunissa. eli toisin sanoen joka toinen viikko kävisi ilta ja joka toinen viikko aamu..
haluaisitko sä käydä esim kerran kokeilemassa tota pelaamista ainakin näin aluks?
ja niin, voisitkohan vastata vaikka sähköpostilla seuraavaksi, niin vois olla vähän helpompaa jatkaa keskustelua? osote olis:
[email protected]Itä-Espoossa Asusteleva mies 27 vuotta, lapsena olin tosi hyvä ja vieläkin aika jees vaikken olekaan juuri yhtään viime aikoina pelannut. Eli jos aloittelijaa parempaa vastusta löytyis mullekin niin laita viestiä
[email protected] Mulle sopii vain pe-su mihin aikaan vain.
- Jii
Moi
Olen 4-kymppinen aktiiviharrastaja ja pelaamme 2 kertaa viikossa 4-peliä laaksolahdessa. Etsin nuorempaa peliparia kehittämään 4-pelikuvioita eli jos olet kiinnostunut niin soittele 050-3308486 jii
Ketjusta on poistettu 0 sääntöjenvastaista viestiä.
Luetuimmat keskustelut
Riikka: 3 euron bensa, Ruotsi: bensavero jopa alle EU-minimin
Eipä vaan suomalainen autoilija saa kaikkien rakastamalta Riikalta sympatiaa. Ruotsissa on eri meininki, siellä diskutee632132Riikka runnoo: datakeskuksille tulee UUSI yritystuki
"Suomen valtio erikseen tukee esimerkiksi kryptovaluuttaan tai aikuisviihteeseen tai muuhun keskittyviä datakeskuksia."51785Miten kestätte tyhmiä?
Miten usein turhaudutte tai suututte ihmisiin, joilla on matala älykkyys? Minulla tätä tapahtuu useita kertoja viikossa2361278En kerro nimeäsi nainen
Sillä olet nyt salaisuus jota kannan sydämessäni. Tämä mitä tunnen ja kuinka sinuun vahvasti ihastuin on jo niin erikoin71950Lahkojen uudestikasteille ei pitä mennä
Sananl. 22:3 Mielevä näkee vaaran ja kätkeytyy, mutta yksinkertaiset käyvät kohti ja saavat vahingon.87935Minkä arvosanan 4-10 annat Susanna Laineelle Farmi-juontajana?
Susanna Laine vetää Farmi Suomi -realityä. Minkä arvosanan 4-10 annat Suskille juontohommista? Suosikkijuontaja teki21855Miksi naisen pitäisi maksaa 50/50
Vuokrasta miehelle? Eikö se ole miehelle lahja, ja aarre, jos nainen suostuu muuttamaan kanssasi asumaan?112762Onko se liikaa pyydetty
Voisitko sinä mies kerätä rohkeutta ja ottaa yhteyttä? Minä en jaksa tätä enää. On niin ikävä sinua. Minä niin haluaisin38708- 19706
Jos joku kertoisi ihastuneensa sinuun
mutta sinua ei voisi vähempää kiinnostaa, niin vastaisitko silti ystävällisesti?93689