YT-väki sekstaili BB-talossa

15939
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 15

Vanhimmat

katosivat saman tien. Mietin aiemmin, että jos joku olisi absoluuttisen pakko valita, niin olisin valinnut Cherylin. Pahemmin ei olisi voinut mokata...

Äänestä
  • kamalaa, että kaunista blondiprinsessaakin panettaa ja kovasti... Herätys! Naisillakin on kovat halut, vaikka yhteiskunta niitä yrittää moralisoinnillaan tukahduttaa!

    Itse olen sitä mieltä, että pointsit kotiin kaikille, jotka uskaltaa revitellä siellä talossa. Ei mua kiinnosta katsoa hymisteleviä jees-jees ihmisiä. Hyvää viihdettä, kun ei koskaan tiedä mitä voi tapahtua.

    Äänestä

Miten joku muka voi olla sellainen paljon puhuttu YT, jos on mukana BB:ssä? Eihän se nyt sovi lainkaan määritelmään.

Äänestä

Vai Yt ihmisiä - heh heh :DDD

Pahempia ja tyhmempiä saa hakea, varsinaista ATM JA ATN pohjasakkaa :DDD

Äänestä
  • saa seksiä, ei varsinkaan kauniilta naiselta.

    BB-Einari oli ATM mennessään taloon, mutta YTM tullessaan sieltä ulos ja näin ollen oli saanut heti pilluakin.

    Äänestä

  • Naisasialuuseri kirjoitti:

    saa seksiä, ei varsinkaan kauniilta naiselta.

    BB-Einari oli ATM mennessään taloon, mutta YTM tullessaan sieltä ulos ja näin ollen oli saanut heti pilluakin.

    Sen verran mäkin luen ns. paskalehtiä, että tiedän että Eikka on homo.

    Äänestä

  • KylmäNainen kirjoitti:

    Sen verran mäkin luen ns. paskalehtiä, että tiedän että Eikka on homo.

    omin sanoin harrastaneensa seksiä baarista isketyn naisen kanssa, Eikka taisi olla bisse.

    Äänestä

  • Naisasialuuseri kirjoitti:

    saa seksiä, ei varsinkaan kauniilta naiselta.

    BB-Einari oli ATM mennessään taloon, mutta YTM tullessaan sieltä ulos ja näin ollen oli saanut heti pilluakin.

    Kaikki kulahtaneita lumppuja tai hevosennaamaisia horoja.

    Äänestä

  • Naisasialuuseri kirjoitti:

    omin sanoin harrastaneensa seksiä baarista isketyn naisen kanssa, Eikka taisi olla bisse.

    Ja mä olen Kallion keisarinna.

    Se on fägäri se, ja yrittää vähän selitellä ettei olisi sellainen.

    Äänestä

Ei voisi vähempää kiinnostaa tuollaiset ohjelmat, kuka välittää.

Äänestä

minäkin olen jostain käsittämättömästä syystä koukussa BB:hen, mutta sitä varten on ihan omat keskustelupalstansa. Kun haluan lukea BB-juttuja niin menen sinne. Suosittelen sinullekin.

... Ai niin, ne nauraisivat siellä itsensä kuoliaiksi kun töksäyttäisit siellä ATM-termejä.

Äänestä

YTM panee korpisuolla

Äänestä

Ketä hei oikeasti kiinnostaa, ketkä siellä panee? Luuletteko te oikeasti että ne ottaa sinne jotain siveyden sipuleita, häh? Ja viinaa juotetaan niin että tasan alkaa tapahtua.

Ei siinä sarjassa olisi mitään mielenkiintoa, jos sinne otettaisiin joitain tumpeloita jotka eivät dokaisi ja panisi, sori nyt vaan.

Plus että se on käsikirjoitettua. Tiedätkö sä vitun amispeelo mitä käsikirjoitus tarkoittaa? No ihan vinkiksi, että se tarkoittaa sitä, että tuottajat käskee niiden vähän leikkiä ihastuneita ja möyhiä sängyssä niin, että ainakin katsoja luulee että jotain tapahtuu.

Äänestä

Känniset paviaanit nai telkkarissa, siistii hei..

Äänestä

Ketjusta on poistettu 3 sääntöjenvastaista viestiä.

Kommentoi aloitusta


Naisasialuuseri kirjoitti:

http://www.iltalehti.fi/bigbrother/200809028200638_bb.shtml

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu