Onko mitään kivaa tiedossa? Itse ajattelin siivota kämpän katosta lattiaan ja käydä shoppailemassa. Eihän kukaan jaksa netin ääressä koko viikonloppuua viettää :D
Viikonloppusuunnitelmat
PapeeteI
18592
0Äänestä
Muut lukivat myös
Ketjusta on poistettu 7 sääntöjenvastaista viestiä.
Odottaa vastausta
Näihin keskusteluihin ei ole vielä vastattu. Ole ensimmäinen.
Vastaukset 18
Vanhimmat
sulkea netin ja mennä baarikierrokselle. En kuitenkaan aio vetää itseäni tajuttomaan humalatilaan tällä kertaa.
joutuu itse elättämään itsensä ja perseensä niin ei jouda vapaa-ajalla olemaan kuin sunnuntaina
ole luvassa. ajattelin kyllä poiketa kirpputorilla ja kuunnella melankolista musiikkia.
on banaanikärpäsiä...!
täällä ei ole korkinavaajaa. Pitääkö kaivaa puukolla vai miten.. Kokemuksia?
syön pannukakkua hillon kera.
sisään.
Tehdään niin.
Osa porukasta lähtee ilotulituksen SM:iin.
hilata perseeni koiranäyttelyyn ja sen lisäksi pitäisi käydä ostamassa varaava takka jotta saan roskat poltettua.
koiranpaskanäyttelyyn?
pahalle senkin kääkkä!
muuten muuttuu viikossa valkoiseksi ja lakkaa haisemasta!
Toivon, että tämä pään tukkoisuus helpottaisi eikä tarvitsisi joka sekunti niistää ja yskiä.. flunssan ohella on tarkoitus sisustella kämppää uusiksi (ihan tällä sekunnilla aio nousta ylös sitä tekemään) Huomenna on sitten laiskottelupäivä ja käydään illalla ulkona kaupungilla pyörähtämässä.
Lähinnä tässä tulee joka toinen hetki makoiltua sohvalla pitkällään flunssan kourissa ja joka toinen hetki touhuttua jotain, kun ei koko ajan jaksa maatakaan. Eikä edes istua netissä.
Otsikossa se jo olikin. Ei muuta kummempaa, ehkä jotain hyvää ruokaa väsätään.
vähä viiniä kullan kanssa ja huomenillal sit yksiin tupareihin. Muusta en sit tiedä, mut tod.näk. menee vain ollessa.
siivousta, katsoa mitä osia kulkuneuvo tarvitsee koska lupasinma antaa listan varaosaliikkeen myyjälle, siivousta, shoppailua, kuvaamista, kirjoittamista.
Ja tietysti löhöilemistä
Ajattelin, että jos huomenna jaksais herätä tossa 4:30 ja lähtis siitä sit kattoo lentäiskö sorsat aamusta.
Vain minä, hiljaisuus ja usvainen lahti.
kuulutteko te johonkin pappatunska -kerhoon?