Pyhät tepot - Sunnuntai (Soittakaa Poliisi)

Suomen mittakaavassa, ehkä se aidoin video! Muut on huonoja. Eikö????
5483
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 5

Vanhimmat
  • Onko tota ihkuteinipaskaa pakko tuputtaa joka ainoalle foorumille? Ettekö muuten pärjää?

    Äänestä

  • arvaa kirjoitti:

    Onko tota ihkuteinipaskaa pakko tuputtaa joka ainoalle foorumille? Ettekö muuten pärjää?

    no etkö ite pärjää kun pitää tulla itkemään tänne? :D voi pientä... saat halin!

    Äänestä

Teidän 'fanit' on läskejä!

Äänestä
  • Hei eiks sun välitunti loppunu jo? :D mees nyt ennen ku ope soittaa isille ;> hiihihhiih..

    Äänestä

Kommentoi aloitusta


Nimetön kirjoitti:

Suomen mittakaavassa, ehkä se aidoin video! Muut on huonoja. Eikö????

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu