Cityssä oli tällä viikolla juttu Idols-juontaja Jani Toivolasta. Jutussa listattiin Suomen muutkin mustat julkkikset. MM. Lola Odusoga, BB-Aki, Amira Tea Khalifa, Yle:n kuuluttajana toimiva muikea mulatti, pikajuoksija Stefan Koivikko, Jenkkifutaaja Micahel Quarshie ja onhan niitä muitakin. Yhteistä näille kaikille on se että he ovat suomalaisen naisen ja mustan miehen jälkeläisiä.
Missä on viileiden whiggerjannujen ja mustien naisten jälkeläiset?
Musta homo
22
5501
Vastaukset
- ---____----_-------____
Jospa ghettowannabe ei vetoa tummiin tyttöihin.
Ajattele nyt itse, joku tyyppi jolla on isot vaatteet, kengännauhat auki ja muka kultaa kaula täynnä. Ja miksi se lippis pitää pitää hölmösti vinossa. Lisäksi miksi se sukkapipo on siellä lippiksen alla?
Onko niillä muka minkään värisiä naisia. ...pakolaisiinkin jotkut sukupuolikiintiöt, että saatais tänne niitä tummahipiäisiä naisia. Tuskin se kuitenkaan mun mieltä lämmittäis, keskimäärin ovat aika karmeita ilmestyksiä.
- monte34
mielettömän vetävän näköisen libanonilaisen naisen maamiehensä kanssa.
ol pakko mennä kehumaan sen naisen ulkonäköä vaikka se mies oli sen vieressä, ei tullut puukkoa :)
- Jasse 56
Mika Toppari Tampereen musta lahja maailman homoille.
- ikfjif
Käsittääkseni kyseinen Toppari on hetero.
- Fuckface 69
ikfjif kirjoitti:
Käsittääkseni kyseinen Toppari on hetero.
Ei ole. Seurustelee sen kaalikorvasen painijan kanssa.
- Jäärämanni
Fuckface 69 kirjoitti:
Ei ole. Seurustelee sen kaalikorvasen painijan kanssa.
Kuka? Missä? Raborttia? Rebortaashia?
- julius4
ikfjif kirjoitti:
Käsittääkseni kyseinen Toppari on hetero.
kyllä se mika miehistäki piittaa, ainakin mulle kiimaiseen nuoren miehen perään on antanut auliisti kyrpäänsä...
- raitishetsku
julius4 kirjoitti:
kyllä se mika miehistäki piittaa, ainakin mulle kiimaiseen nuoren miehen perään on antanut auliisti kyrpäänsä...
Ja vielä nappikauppias. Mikäs sen parempi kioskin paikka, kuin londonin ovensuu...
- Anonyymi
Lempäälän lahja.
- salapoliiti.
aivan niin...
- Suomalainenhan minä
Tietysti ne suomalaisten miesten ja mustien naisten jälkeläiset asustelee siellä, missä ne mustat naisetkin. Katsos lapset yleensä jää äitiensä luokse. Varsinkin sellaiset yhdenyönjutuista tai lomaromansseista alkunsa saaneet.
- mm
Ratikkakuski kirjoitti:
Näin se homma etenee...
että onko mitään järkee syödä Kuopion torilla lörtsyjä.
Sittemmin aloin kompata näitä värijuttuja niinku varmuuden vuoksi :) Matkailu avartaa..
"mustan" naisen pakaroita ei saa punoittamaan vaikka kuinka läpsisi, sen takia ei kiinnosta koko homma enää. Haluan nähdä työn tai oikeastaan kädenjäljen heti....
- frost-free
Heh, oliko se jokin peli että yhdistä viivalla kuka on ja kuka ei..
Kysymys kuuluu: Mitä sitten? Ja miten tollainen juttu voi sua kiinnostaa saati naurattaa, olenko jotenkin typerä kun en ymmärrä...?Avaatko vähän.. - Anonyymi
Niin. Miksi se häippässyt isä on aina "eksoottisempi"?
- Anonyymi
Tähän ilmiselvään asiaan et tule ikinä saamaan vastausta.
- Anonyymi
Anonyymi kirjoitti:
Tähän ilmiselvään asiaan et tule ikinä saamaan vastausta.
Jos pariskunnassa se mies on vaaleampi ja nainen tummempi, niin pysyykö mies todennäköisemmin suhteessa? Entä onko suomalaisnaisen ja afrikkalaismiehen suhde kestänyt koskaan niin kauan että jompi kumpi on kuollut vanhuuteen eli onko suhde kestänyt vuosikymmeniä?
- Anonyymi
Anonyymi kirjoitti:
Jos pariskunnassa se mies on vaaleampi ja nainen tummempi, niin pysyykö mies todennäköisemmin suhteessa? Entä onko suomalaisnaisen ja afrikkalaismiehen suhde kestänyt koskaan niin kauan että jompi kumpi on kuollut vanhuuteen eli onko suhde kestänyt vuosikymmeniä?
Kysymys on kiusallinen.
- Anonyymi
Anonyymi kirjoitti:
Kysymys on kiusallinen.
Palataan aiheeseen: Missä on suomipoikien ja mustien tyttöjen kuuluisat jälkeläiset?
- Anonyymi
Anonyymi kirjoitti:
Palataan aiheeseen: Missä on suomipoikien ja mustien tyttöjen kuuluisat jälkeläiset?
Minä ainakin haluan päästä tummasuklaisen kaakaopiiraan makuun.
T. Suvaitsevainen incel
Ketjusta on poistettu 3 sääntöjenvastaista viestiä.
Luetuimmat keskustelut
Mitä aiot tehdä uudenvuoden aattona
Mitä olet suunnitellut tekeväsi uudenvuoden aattona ja aiotko ensi vuonna tehdä jotain muutoksia tai uudenvuoden lupauks2074466Marin sitä, Marin tätä, yhyy yhyy, persut jaksaa vollottaa
On nuo persut kyllä surkeaa porukkaa. Edelleen itkevät jonkun Marinin perään, vaikka itse ovat tuhonneet Suomen kansan t763201Väestönsiirtoa itään?
Ano "the Russo" Turtiainen sai poliittisen turvapaikan Venäjältä. Pian lähtee varmaan Nazima Nuzima ja Kiljusen väki per881757Ikävä sinua..
Kauan on aikaa kulunut ja asioita tapahtunut. Mutta sinä M-ies olet edelleen vain mielessäni. En tiedä loinko sinusta va131357Muistattekos kuinka persujen Salainen Akentti kävi Putinin leirillä
Hakemassa jamesbondimaista vakoiluoppia paikan päällä Venäjällä? Siitä ei edes Suomea suojeleva viranomainen saanut puhu181326Vuoden luetuimmat: Mikä on Pelle Miljoonan taiteilijaeläkkeen suuruus?
Pelle Miljoonan eläkkeen suuruus kiinnosti lukijoita tänä vuonna. Artikkeli on Suomi24 Viihteen luetuimpia juttuja v. 20231168Lindtmanin pääministeriys lähenee päivä päivältä
Suomen kansan kissanpäivät alkavat siitä hetkestä, kun presidentti Stubb on tehnyt nimityksen. Ainoastaan ylin tulodesi101121- 501118
Riikka Purra sanoo, että sietokykyni vittumaisiin ihmisiin alkaa olla lopussa.
https://www.iltalehti.fi/politiikka/a/be8f784d-fa24-44d6-b59a-b9b83b629b28 Riikka Purra sanoo medialle suorat sanat vitt2481109- 501009