musta heppu parodioi

http://www.youtube.com/watch?v=PsfcUZBMSSg

onko nirvanan alkuperisversio parempi?
4238
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 4

Vanhimmat

Nirvana on niin huono kuin vaan olla voi...typerää teini-angsti musiikkia koko grunge pelleily.

Äänestä
  • tykkään kyllä nirvanastakin, mutta lead belly on parempi

    hieno melodia!!!

    Äänestä

musta tuntuu että Curt ei ole säveltänyt 1800 luvlta peräisin olevaa kansanlaulua -_-

Äänestä

Kommentoi aloitusta


nirvanaa kirjoitti:

http://www.youtube.com/watch?v=PsfcUZBMSSg

onko nirvanan alkuperisversio parempi?

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu