Gallup kanssasisarille

Uskallatteko kertoa minkänäköiseen ja nimiseen mieheen työpaikalla olette ihastuneita?

Mä aloitan, oon lätkässä siilitukkaiseen, sinisilmäiseen Pasiin;) Olet ihana!
4584
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 4

Vanhimmat

siilitukkaiseen Pasiin.

Äänestä
  • haaremi vaan pystyyn :)

    Äänestä

  • päästä oikeen kunnolla pukille kirjoitti:

    haaremi vaan pystyyn :)

    Pitäsköhän ittekki leikata siili?

    Äänestä

laihanlaiseksi tuo otos tässä gallupissa. Mites miesten kanssa. Mää oon kyllä ihan pihkassa Sariin.

Äänestä

Kommentoi aloitusta


ihastunut nainen kirjoitti:

Uskallatteko kertoa minkänäköiseen ja nimiseen mieheen työpaikalla olette ihastuneita?

Mä aloitan, oon lätkässä siilitukkaiseen, sinisilmäiseen Pasiin;) Olet ihana!

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu