GO-GO WOMAN!!!

Nimi ja kuva tulee loppuviikosta!!!
51533
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 5

Vanhimmat
ON TÄMÄN POJAN

Äänestä
  • Ei haittaa.

    Äänestä

NIKKEJÄ KUN TUO GO-GO-WOMAN? SIIS KÄYTTÄÄKÖ MUITAKIN NIKKEJÄ TÄMÄ NAINEN?

Äänestä
  • miten tämä nainen on tuhonnut sinun elämän? Haluaisin tietää...kertokaa?

    Äänestä

  • on tuhonnut kirjoitti:

    miten tämä nainen on tuhonnut sinun elämän? Haluaisin tietää...kertokaa?

    MUITA NIKKEJÄ , IHAN VAAN MUUTEN . JOS OISIN TÖRMÄNNYT TÄÄLLÄ,JOHONKIN TOISEEN NIMEEN.SIKSI KYSELIN.JA OLEN KYLLÄ AIVAN VAPAAEHTOISESTI ,ITSE LÄHTENY NAISTE MATKAAN .JA NIIT ON KYLLÄ MUUTAMA OLLUT. EI OLE KUKAAN PAKOTTANU.ELÄMÄÄ OLEN JA YRITTÄNY MONEN KANSSA,EN EDES MUISTA KUINKA MONEN.EN OSAA EDES OLLA KATKERA VAIKKA EI OLE AINA ONNISTU, OLEN TÄLLÄINEN HIUKAN SEIKKAILEVA ,JO NYT VANHEMPI MIES.

    Äänestä

Kommentoi aloitusta


Tuhonnut monen miehen elämän. kirjoitti:

Nimi ja kuva tulee loppuviikosta!!!

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu