et mikä sinun mielestä tekee naisesta erityisen kiinnostavan ja puoleensavetävän?????????????????
Miehet!!!
tahtoisin kuulla!
221103
0Äänestä
Muut lukivat myös
Ketjusta on poistettu 9 sääntöjenvastaista viestiä.
Odottaa vastausta
Näihin keskusteluihin ei ole vielä vastattu. Ole ensimmäinen.
Vastaukset 22
Vanhimmat
Täydellinen raittius on erittäin puoleensavetävä ominaisuus.
on aasialaissyntyperäinen huora.
että nainen ei ole valmistunut samalta liukuhihnalta muiden nukkejen kanssa. Se saa sydämeni sulamaan.
..olen aina ollut viehtynyt pillusta.
tyhjensi koko jasson :)
On sillä luonteellakin ainakin jonkin verran merkitystä.
muuten sitä olis paljo järkevämpää ollaki homo.
mä voisin hieroa sun hartioita
silmät, isot kiinteät rinnat, pyöreä kiinteä peppu - ei tarvitse olla iso.
Niin ja se tärkein, halukas luonne.
Ja kuten hyvin tiedämme sellaiset naiset ovat todella harvinaisia. :(
nämä asiat hyvä tosiaan kerrata silloin tällöin:
hyvä ulkonäkö,
oikea asenne ja tavoite,
vahva osaaminen ja
kohtuullinen hinta
ne on vetäviä aina
Suma summarum....
kun vedetään nämä yhteen, niin tulee just se tutkittu juttu, eli
miehet arvostavata naisessa eniten ulkonäköä
naisille ei ulkonäkö ole se pääasia
on miehelle sit niin tärkeä? Tulee tunne, et haette itsellenne vaan jotain, jolla voi sit prameilla kavereille ja vertailla, et kummalla on kauniimpi vosu kierroksessa. Mihin muuhun muka sitä kaunista ulkomuotoas tarviitte!?
siinä se lyhykäisyydessään. Vai pitäiskö tästäkin tehdä jotain korkeampaa tiedettä?
Mä en ole sellainen kaunis, joka kauniiksi mielletään ja silti jopa mun kanssa on miehet kiihottuneet, eli ei tarvi naisen olla kaunis, jotta mies kiihottuu naisesta.
Eli jotain muuta täs nyt on takana.
on sinut tarpeeksi kauniiksi kokeneet.
Jos mies ei koe naista kauniiksi, niin vaikeuksia tulee. Tämä on yksinkertainen tosiasia. Ja kysymys on siis henkilökohtaisesta kokemisesta.
sen siitä, etten ole heille ollut sellainen kaunis nainen, joka otetaan kun halutaan kavereille esitellä. Vaan uskon, että kumminkin ovat tykänneet musta sen takia, millainen olen luonteeltani, eikä ulkonäön takia. Koska ovat olleet tuttuja ihmisiä ja seksiä olisivat saaneet muualtakin, varmasti kauniiltakin naisilta, jos se seksin saaminen olisi ollut se pointti.
et ole enää yhdenkään heidän kanssaan? Miksi et?
Kyllä minäkin sinun luonteesta tällä palstalla paljon tykkään, mutta pelkästään sillä en syty.
kanssa eroon monta syytä, lyhyesti nyt vain "kasvettiin erilleen". Ei kannata nuorena kun on hukassa itsensä kanssa aloittaa suhdetta.
Sitten taas toisen kanssa ei koskaan edes yhteen päädytty. Ja aikoinaan oli jotain yhden illan juttuja joidenkin puolituttujen kanssa. Eipä semmosista 1 yön tapauksista nyt ollut tarkoituskaan tulla mitään sen enempää.
se liikkuu, miten hymyilee ja katselee ihmisiä. Sen itsetunto ja avoimuus. Ne tekee ihmisestä puoleensa vetävän. Se että kiinnostaako se sit muuten on kiinni taas eriominaisuuksista.
Pari-kolme milliä pankkitilillä ja reilu luonne.
Älykkyys tekee naisesta erityisen kiinnostavan ja , puoleensavetävyys johtuu eniten olemuksesta. Ulkonäölläkin on merkitystä sen verran, että ei ole poistyöntävä (esim. ylilihava tai epäsiisti).
Tupakoivat naiset - kiitos ei.