Mielestäni erittäin luonnonkaunis ja todella persoonallisen näköinen näyttelijätär.
http://i222.photobucket.com/albums/dd310/KatCarneo/ShannynSossamon.jpg
http://www.hairstyles53.com/wp-content/uploads/2008/03/hairstyles-of-shannyn-sossamon-6.jpg
http://i222.photobucket.com/albums/dd310/KatCarneo/ShannynSossamon.jpg
http://www.hairstyles53.com/wp-content/uploads/2008/03/hairstyles-of-shannyn-sossamon-6.jpg
Vastaukset 14
Vanhimmat
alapas katselemaan heistä.
mutta usein romanitytötkin ovat kyllä pöyristyttävän kauniita :-)
Onhan meitä..Tosin erivärisillä silmillä.
Tuossa kuvassa ei kyllä ole mitään ihmeellistä. Suomesta löytyy paljon nätimpiä brunetteja.
No, kyllähän tuolta netistä löytyy vaikka minkänäköisia ja kokoisia naisia pällisteltäväksi ja ihailtavaksi. Ihan lapsellista touhua sinänsä ja vaikuttaa siltä, että kyseisellä kaverilla ei ole muuta elämää.
katkeruutta :-) Sooh, ihan suotta.
Tuo kuvan nainen on näköiseni jopa hämmästyttävän suuressa määrin, mutta ihan sinkkuna olen saanut pysytellä (tosin en käy koskaan baareissa tai muuten "bilettämässä" ja olen hyvin ujo). Miehet eivät kuitenkaan tule minua iskemään kadulla tai kirjastossa ym. :/ Oon aina ajatellut, että suomalaismiehet tykkäävät naapurintyttömäisistä blondeista, joten itse olenkin sitten tummana ja persoonallisemman näköisenä "ylijäämätavaraa". :/
ja jopa uskon siihen myös tavallaan, koska näyttää siltä, että omassakin ympäristössä on omasta mielestäni joitakin kaikin tavoin oikein näyttäviä, dramaattisen tummat, värit omaavia nuoria naisia, joita todellakin aivan kuin "pelättäisiin". Huh! (Ai, että mitäs minä itse sitten teen, noh, olen aika tavalla vanhempi, eivät liene ihan tavoitettavissa, enkä oikein tavoittelekaan :-). Olen muuten myös mieltä että tietyn tapaiset ihmiset eivät edes tapaa toisiaan, ihan mekaanisesti. Eikä siihen kovian paljoa "standardien" ulkopuolella oloa tarvita. Mutta ujous ON viehättävää, ja todennäköisesti ON vain ajan kysymys milloin sinäkin... Ei se varsinkaan naiselta välttämättä vaadi kuin vähän näkyvää suopeutta, hymyä jne.
Jos kyseisen kuvan kaunis olet niin todennäköisesti miehet pelkäävät sinua kuten kauniita yleensä. Mutta ujous karkottaa miehiä enemmän kuin mikään muu. Iloine ja positiivinen nainen viehättää aina.
Ei miehet (ainakaan suomalaiset) iske muitakaan naisia kirjastossa tai kadulla. Tummat kaunottaret ovat harvinaisuus suomessa joten ole ylpeä siitä erotut varmasti ainakin miesten silmissä positiivisessa mielessä.
kummastuttaa aina nuo kommentit ujoudesta.
Eijei, kyllä täytyy olla paljon muuta!
Kauniit brunetet menee selvästi edelle :-)
minun ystäväni 20v tyttö.
mä haluun vaimoksi ruskeesilmäsen brunetin jolla olis tietty kauniit kasvot. mun ihanne on salma hayek ja palvon sitä.ylivoimanen nainen. se on täydellinen naisellinen. ircissä fanitan sitä sen yhteisössä. muita kauniit penelope c ja suomessa kokki sara.
Vähän kuin Susanna Tervaniemi.
http://www.iltasanomat.fi/uutiset/kotimaa/uutinen.asp?id=1588076