Olisikos kellää mitään hyvää tai erikoista ideaa miten voisi viettää miehen kanssa viikon pituisen loman jotenkin arjen tavallisista tekemisistä poiketen..molemmat on ensi viikon lomalla eikä kummallekkaan oikeen tule mieleen mitään erityistä joten jos jollain olisi ideoita, olisimme erittäin kiitollisia..!
Kertokaa ideoita..
tiia
3621
0Äänestä
Muut lukivat myös
Odottaa vastausta
Näihin keskusteluihin ei ole vielä vastattu. Ole ensimmäinen.
Vastaukset 3
Vanhimmat
Ensin pari päivää rauhoitutte kotona ja sitten jostain kylpylästä hemmottelu-paketti ja käytte niissä hoidoissa ja ennen nukkumaan menoa harrastatte villiä seksiä joka ilta!
Mun mielestä te voisitte vaikka ekana vain olla ja nauttia toistenne seurasta. Voitte vaikka mennä ihan normaalisti ulos syömään, käydä saunassa, leffassa, tanssimassa, ostoksilla. Rentoutukaa ja unohtakaa arjen murheet ja nauttikaa toisistanne ihan arkipäiväisillä asioilla. En usko että siihen mitään erikoisempia rantalomia ja hotelliöitä tarvitaan. Mutta jos jotain erilaista kaipaatte niin käykää vaikka ratsastamassa tai maastovaelluksella. Itse kävin mieheni kanssa ja meillä oli aivan upeaa! Tai todellakin varatkaa huone hotellista ja käytätte kaikki hyödyt hyväksenne (uima-altaat, pore-ammeet..yms.) Tai menkää hierojalle.
Kasaatte matkalaukkuun vaatteita yms. Istuudutte autoon ja ajatte mihin nokka näyttää! Hotelleja löytyy joka kaupungista! Ilo irti pienellä seikkailuretkellä!