Hei löytyykö muita jotka haluavat vielä pudottaa ne viimeisetkin kilot pois..?Itse olen nyt 1,5v sisällä saanut pudotettua 16kg kovalla kurilla ja silti on vielä pudotettavaa ja kuntoilemista että saa kiinteytettyä kroppaansa ja pukea vanhat vaatteensa päälle =) Tietty laihduttaminen on myös hauskempaa muiden kanssa,joten sanokaa ryhmiä mihin voi liittyä tai kirjoittakaa itse tänne =)
Muita n.-10kg laihduttajia..?
Laihduttaja_86
2292
0Äänestä
Muut lukivat myös
Odottaa vastausta
Näihin keskusteluihin ei ole vielä vastattu. Ole ensimmäinen.
Vastaukset 2
Vanhimmat
Täällä on toinen. Vähän yli 10kg pitäisi pudottaa. Kerrotko vähän painotavoitettasi ja pituutta ym. niin voidaan vertailla edistystä vaikka täällä palstalla. Jos muutkin sitten lähtisivät mukaan.
Minusta sen verran, että pituus on 161cm ja lähtöpaino on vielä kysymysmerkki (todennäköisesti jotain 70-71kg välillä). Perjantaina punnitsen ja tulen sitten laittamaan lukeman tännekin ylös. Pistähän sinäkin omasi. Tehdään tästä meidän poppoo! Olkoon nimi vaikka KYMPPIRYHMÄ:) ellet keksi jotain parempaa..?
Heippa!
Itse olen kirjoittelemassa sellaisessa ryhmässä kuin Tosissaan. Meitä on nyt enää kaksi ryhmän jäsentä jäljellä. Joten meidän ryhmään ainakin mahtuisit. Minä ilmoittelen aina painoani perjantaisin, ja Juha ilmoittelee lauantaisin.
Minulla rupeaa tämä laihduttaminen olemaan loppusuoralla, mutta silti en aio tätä ryhmää jättää, koska se on niin kivaa kannustaa muitakin saavuttamaan tavoitepainonsa. Onneksi olkoon sinulle kovasti menetetystä 16 kilosta.
Jotenka tervetuloa vain ryhmäämme, jos siltä tuntuu.
T: Tiina