Tyttöjen nussasemisesta

ovat nussasseet ihan ohi mennen esim välkällä muijia. En ymmärrä miten ne siinä onnistuvat. Mä oon tyytyväinen jos saan sanottu pari sanaa muijalle. Kyllä ne helposti tuntuvat saavan naisia seuraksi ja pillua varmaan myös kanssa.
71130
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 7

Vanhimmat

ihan kaikkea mitä puhutaan....
mitä suuremmat puheet, sitä pienemmät teot yleensä.

Äänestä

Kyllä vartissa ehtii hoidella kolmekin muijaa ihan kepeästi. Toista kakkoseen ja seuraavaa ykköseen ja kolmas saa antaa handjobia. Täähän on ihan arkipäivää suomalaisessa koululaitoksessa. Ja just tämän takia, kun ei kaikki saa välkällä pimpsaa, niin tämän takia sitten sattuu näitä kouluammuskeluita.

Eli antakaa tytöt myös niille hiljaisemmille kavereille mahdollisuus sormettaa teitä välkkärillä. Ujous ei tarkoita sitä että olisi pieni muna.

Äänestä
  • välkkärillä! On turha tehdä tästä asiasta sen suurempaa. Et osaa etkä edes tiedä mitä naisen/tytön kanssa tehdään kun tullaan siihen tilanteeseen,että jotain intiimisempää sais tehdä. Et tosiaankaan. Se huomattiin jo tuossa edellisessä teksitissäkin. Älä tee itsestäni narria. Usko pois. Kaikki sen huomaa.

    Äänestä

lutkia. Kukaan kunnon mies ei koske saastaan. Ole tyytyväinen. Löydät vielä jonkun kunnollisen, jota ei pelimiehet ole "nussasseet välkällä."

Äänestä
  • Se on omien rajojen etsimistä. Ei se kenestäkään lutkaa tee.

    Äänestä

  • kokeiluja.. kirjoitti:

    Se on omien rajojen etsimistä. Ei se kenestäkään lutkaa tee.

    lutkailevia tyttöjä lutkiksi.

    Äänestä

  • kutsua näitä kirjoitti:

    lutkailevia tyttöjä lutkiksi.

    nussaisevia pojankoltiaisia lutkiksi. Mies/poika, joka panee kaikkea, mikä liikkuu, ei ole mies eikä koskaan mieheksi kasva.

    Äänestä

Ketjusta on poistettu 2 sääntöjenvastaista viestiä.

Kommentoi aloitusta


Jätkät puhuvat että kirjoitti:

ovat nussasseet ihan ohi mennen esim välkällä muijia. En ymmärrä miten ne siinä onnistuvat. Mä oon tyytyväinen jos saan sanottu pari sanaa muijalle. Kyllä ne helposti tuntuvat saavan naisia seuraksi ja pillua varmaan myös kanssa.

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu