Ihannenaiseni

4625
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 4

Vanhimmat

ITSE EHKÄ NOISTA NELJÄSTÄ JOKU

Äänestä

EHKÄ MYÖS WILLA HOLLAND < JOKA ON TOSI NÄTTI VÄHÄN VANHEMPANA TAI SHAILENE WOODLEY

Äänestä

tavallinen ja passiivinen,ei mun makuun. noit tulee vastaa joka kulmas
tytös pitää olla särmää ja jotai omintakeista.

Äänestä

KAUNIS KU MIKÄ

Äänestä

Kommentoi aloitusta


hiiri... kirjoitti:

Vain tälläinen kelpaa tyttöystäväksi.


http://www.youtube.com/watch?v=d72E2IzX1g8

http://viewmorepics.myspace.com/index.cfm?fuseaction=viewImage&friendID=189052084&imageID=22680946

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu