ripset kasvamaan nopeammin

eli onko mitään konsteja ja tuotteita jotka nopeuttais ripsien kasvua ja mahd tekis niistä pidemmät ja tuuheammat?
3782
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 3

Vanhimmat

Mavalalla on ainakin yksi ripsiin yöksi laitettava "hoitoaine", joka lupaa tuuhennusta ja pidennystä sun muuta. En mene sitten takuuseen toimivuudesta, kun en ole itse testannut. Mavalaa myydään esimerkiksi Prismoissa ja Citymarketeissa.

Äänestä
  • olen käyttänyt nyt n.2 kuukautta melkein joka ilta oriflamen lash boosteria ja ripset on selvästi tuuheutuneet,ehkä hieman pidentyneet.Ripset olleet ennen käyttöa kuivat ja
    ripsiä irronut enemmän.Meinaan jatkaa käyttöä vielä 2 kertaa viikossa tuote loppuun.Hyvä ja mulla toiminut.

    Äänestä

Mulla on just tota Mavalaa ja olen ollut tyytyväinen. Mulla on ohuet, helposti katkeilevat ja irtoilevat ripset ja tuo on auttanut. Eihän se ihmeitä tee, mutta vahvistaa ja tuuhentaa kyllä kuten lupaa. Kannattaa levittää sitä säännöllisesti ripsiin aamuin illoin kasvojen pesun ja hoidon yhteydessä.

Äänestä

Kommentoi aloitusta


miten?? kirjoitti:

eli onko mitään konsteja ja tuotteita jotka nopeuttais ripsien kasvua ja mahd tekis niistä pidemmät ja tuuheammat?

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu