Katsokaapas ja valittakaa sitten

Turha valittaa ongelmista tämän jälkeen....

http://www.youtube.com/watch?v=HlK_FFW8OeE&feature=related
1108
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 1

Vanhimmat

lentokoneessa siten, että matkustamosta loppuu happi.
Tällöin on viisaampaa auttaa ensi itseään, eli ottaa happinaamari kasvoille, jotta voi auttaa toista.

Tämä siis tarkoittaa kiertoteitse sitä, että jos ei pidä huolta omasta mielenterveydestä, vaan sulkee kaiken sisälleen, on jäljetä rumaa kun sisällä kasvanut aikapommi räjähtää toimintaan.

Äänestä

Kommentoi aloitusta


,.,.,.,. kirjoitti:

Turha valittaa ongelmista tämän jälkeen....

http://www.youtube.com/watch?v=HlK_FFW8OeE&feature=related

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu