Joku saatanan kusipaa kehtas varastaa multa auton tamppiksen pihalta sunnuntaina 19.10.
kiva oli tulla lasten kans reissusta.
Jos jollain on havaintoja toyota corolla vm86 kullan varinen viistoperanen ni voiskos mulle ilmottaa.
katjuska1-(at) hotmail.com
vasta sain sen hommattua kulku valineeksi.
tarvisin sita oikeesti 4 laspen kanssa.
VITTU KU VITUTTAA NUO SAATANAN ROSVOT PERKELE!!!
kiva oli tulla lasten kans reissusta.
Jos jollain on havaintoja toyota corolla vm86 kullan varinen viistoperanen ni voiskos mulle ilmottaa.
katjuska1-(at) hotmail.com
vasta sain sen hommattua kulku valineeksi.
tarvisin sita oikeesti 4 laspen kanssa.
VITTU KU VITUTTAA NUO SAATANAN ROSVOT PERKELE!!!
Vastaukset 2
Vanhimmat
yleensäkin jättää auto houkuttimeksi juokaleille? Kun tekee kaiken silleen, ettei jää mahdollisuutta tihutöihin, on helpompoi elää. Joskin vaatii nokkeluutta eikä pelkästään, että pääsenpäs helpolla.
Kysyn sultakin saman kysymyksen, että tunnetko sä mua???
Pistä puhelin numero mun sähköpostiin niin keskustellaan mun helposta elämästä.
[email protected]
Kaikki jotka mut tuntee tai tietää niin tietävät myös että mä olen viikonloppuisin paini reissuilla ja mulla on omat ja monesti muidenkin lapset mukana ja tässäkin tapauksessa jouduin jättämään autoni kaupan pihalle koska omat ja monen lapsen kantamukset ovat aika painavat ja niitä on paljon, viikonlopun reissuille tarvitaan makuualustoja, tyynyt ,makuupusseja,peseytymisvälineet, vaihtovaatteet, painikassit, eväät, ja tekemistäkin pitkälle linja-auto matkalle.
Kerroppas sä neiti nokkela vai kenties herra älykäs että kuinka minä puoltoista metriä pitkänä naisihmisenä kannan kaikki nuo tavarat kotoa kaupan parkkipaikalle ja kuinka pääsen kantamusten ja lasten kanssa yöllä kotiin jos olen nokkelasti jättänyt autoni kotia???
Todellakin jätän autoni varta vasten tyrkylle rosvoille, jotta itse pääsisin helpommalla eikä minun tarvitsisi kävellä, kymmenien kilojen kantamuksien ja monen pienen lapsen kanssa.
HOH HOI!!!