Ärsyttävää katsoa leffoja tyttökaverin kanssa, kun se ottaa niistä jonkinlaisia vaikutteita. Esim. jos katsomme jotain räiskintää, niin tuon leffan jälkeen sille tulee joku outo addrenaliinipiikki. Hänen käytöksensä on epänormaalia ja puhe myös rajun puoleista. Eli hän ei ole oma itsensä. Olen usein huomautellut asiasta, kun en jaksa enää moista lapsellista käytöstä katsoa. Tuollainen vaikutteiden ottaminenhan on vielä ymmärrettävää jossain alle 10-vuoden iässä. Me sentään olemme molemmat 25-vuotiaita.
Pitääkö minun katsoa leffoja yksin tai muussa seurassa, vai miten tytön saisi aikuistumaan?
Pitääkö minun katsoa leffoja yksin tai muussa seurassa, vai miten tytön saisi aikuistumaan?
Vastaukset 8
Vanhimmat
ööh, no haittaako se jos se ei kauan kestä? tai sitten ette kato räiskintää niin ei puukot kotona heilu=D
katsomaan jotain romanttisia elokuvia emäntäs kanssa niin kyllä sitten on kiva jos naises ottaa mallia niistä elokuvista. ;)
:D :D
En tiedä, mutta ehkä sinun pitäisi etsiä itsellesi kuivempi ja vähemmän impulsiivininen typykkä. Sellainen jota sinun sitten olisi helpompi kontrolloida.
Minä ainakin itse olen vaimoni kanssa melko rentoja ja varmaan vaikutteille molemmat alttiita. Olemme liikunta, taide ja leffafriikkejä jossain määrin. On sitä tullut ostettua katanakin lähinnä sen takia kun lapsena ja aikuisenakin on tullut katseltua samuraileffoja. Ei ollut mikään ihan ilmainen, about noin 600 e. Ikää meillä on vähän vaille 30 vuotta.
P.S se on muuten lapsellista huomautella toiselle hänen innostuneesta käyttäytymisestään
ymmärtänyt, miksi haittaa jos joku eläytyy leffaan? eikös tuo ole eläytymistä, jos itsellekin tulee samanlainen olotila kuin leffassa.
Vai onko hänen käyttäytymisessä jotain oikeasti omituista??
Tuollanen typyhän ois aivan mahtava. Ei pelkkiä romanttisia leffoja... :D
Siis elämässä pitää olla järkevä! Ei tuollainen käytös ole enää soveliasta tässä iässä, kuten olen jo maininnutkin. Tässä vaiheessa pitää olla jo tulevaisuuden kuvat selvillä, perheen perustamiset ja asunnot yms. Ei siis todellakaan oteta vaikutteita leffoista, joissa kaikki on vaan mielikuvaa.
Eikun kunnon pornoleffa esille,ja katseluun.