Richartti ajaa Skodalla

Yritti selitellä puskista käsin että Skoda on järkevä vaihtoehto ja valehteli että hänellä olisi ollut varaa Mersuun.


Joo, right...
4186
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 4

Vanhimmat

...mä oon limamainen Volvo-setämies, joka ajaa pääasiassa Volkkarilla.

Äänestä
  • määränpää, vaan matka sinne.

    Äänestä

Harkitsee samanlaista autoa, mikä mulla on jo alla.

Äänestä

Kommentoi aloitusta


narttu-neiti kirjoitti:

Yritti selitellä puskista käsin että Skoda on järkevä vaihtoehto ja valehteli että hänellä olisi ollut varaa Mersuun.


Joo, right...

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu