Töissä on paljon mukavampaa

jos siellä on jotain iloa silmälle ja korvallekin..Itselleni sitä tosin ei enää ole..Toisaalta ei tarvitse enää käyttäytyä "oudosti" kun yrittää peitellä kiinnostustaan ja (itsellenikin yllättäviä) punasteluja.
1807
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 1

Vanhimmat

töihin ihan vaan sun iloksesi? On kyllä jo nyt hyvä työpaikka, mutta jos mua oikein kovasti haluat, niin...;)?

Äänestä

Kommentoi aloitusta


eräs neiti jostain kirjoitti:

jos siellä on jotain iloa silmälle ja korvallekin..Itselleni sitä tosin ei enää ole..Toisaalta ei tarvitse enää käyttäytyä "oudosti" kun yrittää peitellä kiinnostustaan ja (itsellenikin yllättäviä) punasteluja.

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu