G: Tykkäätkö musta?

Jos tykkäät, ni miksi tykkäät, jos et tykkää, ni miksi et tykkää.

*räps räps*

*wink wink*
211032
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 21

Vanhimmat

tuollaista kyselet karvaperse äijiltä???

Äänestä

Etkö olekkaan yksi toisten joukossa?

Äänestä
  • Aloittaja

    Juur siks tein alotuksenkin. Tein sen vaan hupsista keikkaa rekattuna.

    Äänestä

  • relaxed kirjoitti:

    Juur siks tein alotuksenkin. Tein sen vaan hupsista keikkaa rekattuna.

    sattuu :-)

    Äänestä

Kuinka voisin olla pitämättä sun säihkysilmistäs.

Äänestä

*runk*

Äänestä

niin rehellinen ja suora pohojalaane mies, etten vaan voi olla tykkäämättä.

Äänestä

tykkään. :) *räps räps*

Alotit sä sen "lääkityksen" jo? :)

Äänestä
  • Aloittaja

    Piti maanantaina alottaa, mut niin se jäi, tähtään ens maanantaihin. Mites sun lopetus?

    Äänestä

  • relaxed kirjoitti:

    Piti maanantaina alottaa, mut niin se jäi, tähtään ens maanantaihin. Mites sun lopetus?

    Joo, ylihuomenna 2 viikkoa polttamatta. Enää ei juuri hikoiluta, unikin tulee, mutta unet on jotain... ööö.. todentuntuista.

    Välillä tekee hieman mieli, mut sit kun joku erehtyy tuleen eteen just tupakoineena niin ei tee hyvää :)

    Onnea matkaan :)

    Äänestä

No en helvetissä. Sä olet surkein, kunniattomin ja selkärangattomin vässykkä mitä maa päällään kantaa. Jaiks.


*Moks*

Äänestä

Ylipäätään joo... Joskus karkaa homma räpylästä jollon en tykkää enää niin paljoo. Aika hioo teikäläisestäki pahimman särmän pois.

Äänestä

Tää on kyllä nyt tosi wow.

*räpsisräpsis*

Äänestä

nyt on selvä että tykkään;)
Soot niin symppis:)

Äänestä

tykkää, mutta en myöskään epätykkää. -0 niin kuin suurin osa kirjoittelijoista. En ole koskaan oikein oppinut tykkäämään ruudun välityksellä.

Sitä paitsi paras vastausvaihtoehto oli tämä, koska tätä ei tarvinnut perustella. Laiskottaa.

Äänestä

Reilu ja rehti tyyli on hyvä juttu.

Äänestä
Aloittaja

odotin nollaa vastausta. Olen yllättynyt vastausten määrästä, ja tuli hyvä mieli. Kiitos.

Mut, alotuksen aiheesta mul ei oo kyl yhtään motivaatiota keskustella.

Äänestä
  • sen että kaikenkarvaiset paska-aloitukset saa heti miljoonia bb-kansalaisia liikkeelle kuin kiehuvia loiseläimiä

    Äänestä

voi sanoa etten tykkäis ;)

Oot sellainen symppis :)

Äänestä

niin tykkään, vaikka epäilenkin sun äänestävän kokoomusta siksi että oot yrittäjä.

Sulla on sellainen taito, mitä monellakaan ei palstalla ole. Osaat provosoida olematta ilkeä ja osaat ilkeillä kohdistamatta sitä kehenkään. Ja sun aloituksissa on myös tyyliä. Riippumatta siitä olenko asiasta samaa mieltä vai en.

Mutta en mä pysty mitenkään laittamaan tähän noita winkwink -juttuja.

Äänestä

varten :-)....tottahan toki tykkään. Mä tykkään kaikista kivoista miehistä. Miehistä joilla on jotain kerrottavaa....

Äänestä

Ketjusta on poistettu 8 sääntöjenvastaista viestiä.

Kommentoi aloitusta


relaxed kirjoitti:

Jos tykkäät, ni miksi tykkäät, jos et tykkää, ni miksi et tykkää.

*räps räps*

*wink wink*

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu