End Of Green

Onko kukaan tutustunut tuohon bändiin? Tai sanotaanko et suosittelen jos satut pitämään Type O Negative-tyylisestä musiikista.
Näillä on myös Typen Black no.1 kappaleesta oma matalalta vedetty versio. On muuten sekin aika onnistunut veto.
3437
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 3

Vanhimmat

Olen kuunnellut EoG:iä aina debyytti /Infinity/:stä lähtien. Ihan jees bändi. Varsinkin toi albumi. Songs for a Dying World ei möskään hassumpi.

Äänestä

Pitäis kyllä ehdottomasti hommata tuo niiden uusin levy. En oo pahemmin vielä tutkiskellut et mistä sais mut kaipa tuota dischopista/cdon:sta löytyy jossain vaiheessa. Paitojakin joskus koetin etsiä mut menee aivan liian hankalaksi tilata jostain ulkomailta. Olkoon siis..

Äänestä
  • Uusi tuttavuus miulle täm bändi... oli muuten ihan hyvä. \../ Muutamia biisejä oon ehtiy vasta kuunnella; LISÄÄ SIIS! :)

    Äänestä

Kommentoi aloitusta


Danzigi kirjoitti:

Onko kukaan tutustunut tuohon bändiin? Tai sanotaanko et suosittelen jos satut pitämään Type O Negative-tyylisestä musiikista.
Näillä on myös Typen Black no.1 kappaleesta oma matalalta vedetty versio. On muuten sekin aika onnistunut veto.

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu