kukaan ei välitä

miksi olen niin paska ettei välitetä?
2523
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 2

Vanhimmat

Hei
Sinkku olen minäkin, ja en lukuisista yrityksistä huolimatta ole löytänyt itselleni miestä;)Silti uskon että löytyy vielä;)
Muutama neuvo...älä surkuttele, älä vähättele itseäsi. Sinussa on varmasti hyviä puolia, kehuskele niillä itseäsi ja unohda ne huonot, ei niitä tarvitse mainostaa.
Kohteliaisuus, hyvät käytöstavat ja hyvmyileminen niillä pääsee jo alkuun...
Menestystä vain ja hymyä huuleen;)

Äänestä

Tuskimpa olet sillä jos olisit, et kyselisi.
Ohjeita on helppo antaa mutta vaikea toteuttaa...
Siksi en niitä anna...Muuta kuin,että olet varmasti tuntemisen arvoinen ja kiva ihminen.
Se miksi oikeat ihmiset eivät kohtaa..mysteeri.
Älä silti menetä toivoasi...joskus voivat myös kohdata...

Äänestä

Ketjusta on poistettu 2 sääntöjenvastaista viestiä.

Kommentoi aloitusta


(M)iski kirjoitti:

miksi olen niin paska ettei välitetä?

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu