sebamedin pesupala?

onko kukaan käyttänyt? onko hyvä,tehoaako ihon rasvaisuuteen? vai kuivattaako? toimiko epäpuhtauksiin?
1217
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 1

Vanhimmat

Itse käytin kyseistä pesupalaa ja naama meni entistä kamalampaan kuntoon, sama kävi myös kavereilleni.
En suosittele kyseistä pesupalaa kenellekkään, onhan ihoissa eroja mutta kyseinen tuote ei toiminut kenelläkään kavereillani ja jokaisella oli kuitenkin oma pesupala ja käytimme koko pesupalan loppuun.
Minusta tuntuu että se tukki ihohuokoset sillä mustapäitä varsinkin tuli todella paljon nenän alueelle ja isompia punaisia finnejä tuli enemmän muttä eivät lähteneet pois nopeasti ja kun ne sai pois jollakin toisella aineella, jättivät ne todella ikävän ison punaisen läntin naamaani per. finni :(

Äänestä

Kommentoi aloitusta


---------------- kirjoitti:

onko kukaan käyttänyt? onko hyvä,tehoaako ihon rasvaisuuteen? vai kuivattaako? toimiko epäpuhtauksiin?

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu