MISTÄ TYTTÖ FRUITTARILLE VAATTEITA?

ite oon fruide tyyppiä. tykkään kauheesti merkki vaatteista jne. (; erityisesti lacoste, paul frank, burberry jne. :) mutta vanhemmat ei oikee tykkää ku haluaisin kaikkee (; mutta kyllä ne nyt pariin merkkivaatteeseen suostuu! (; kertokaa rakkaat ja hyvät ihmiset (;
2413
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 2

Vanhimmat

sinä ja sun kaltaises MAINOSTATTE ILMAISEKSI niitä vaatteita.
Mie en kanna edes kaupan muovikassia.
Tyhmää maksaa jostain nimestä.
Ei se ole sen väärti!

Äänestä

lacosten vaatteita en ole paljoa missään muualla kun netissä nähny ( www.lacoste.com ) kenkiä kyl löytyy aleksi 13, stockkalta ja k-kengästä.
burberrya ja paul frankia löytyy ainaki stockkalta, myös Waldosissa olen paul frankeihin törmännyt...:)ja eiköhän sokokseltaki jotain löydy ;D

Äänestä

Kommentoi aloitusta


Jenni (; kirjoitti:

ite oon fruide tyyppiä. tykkään kauheesti merkki vaatteista jne. (; erityisesti lacoste, paul frank, burberry jne. :) mutta vanhemmat ei oikee tykkää ku haluaisin kaikkee (; mutta kyllä ne nyt pariin merkkivaatteeseen suostuu! (; kertokaa rakkaat ja hyvät ihmiset (;

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu