Eli siis luokallani on yksi hyvännäköinen tyttö. Juttu luistaa ja olemme muutenkin hyvissä väleissä. Mutta silti olisi pari kysymystä.
1. Miten iskisin hänet?
2. Kuinka saisin sitten tulevan suhteemme seuraavalle tasolle eli halauksia ynnä muuta?
Kiitos vastaajille jo etukäteen.
1. Miten iskisin hänet?
2. Kuinka saisin sitten tulevan suhteemme seuraavalle tasolle eli halauksia ynnä muuta?
Kiitos vastaajille jo etukäteen.
Vastaukset 6
Vanhimmat
tytön ohi, ja sanot ohimennen että;
näytät nätiltä. ;)
Kokeillaan sitä:-)
Naiset haluavat, että niitä piiritetään. Tämä on sitä klassista kukkia, leffoja sekä kynttilänvaloa osastoa ellei sitten keksi jotain omaperäisempää. Piirittäminen ei tosiaankaan ole sitä, että vilkuilee pitkään aina ohi mennessään.
Piirittäminen on rohkeutta laittaa itsensä alttiiksi torjunnalle ja ottaa se torjunta huumorilla jos sellainen tulee ja yrittää sitten jollain toisella tavalla uudestaan.
Älä tähtää millekkään "seuraavalle tasolle". Laita sen pää pyörälle. Skodaat sen.
Aika ei ole sinun puolellasi. Muitakin tästä tytöstä kiinnostuneita varmasti on. Siksi neuvoni onkin: hurmaa nopeasti.
Jos olet edes hiukan rahamiehiä se on helpompaa viemällä tyttöä ulos syömään jne.
Vähemmällä rahalla joutuu ehkä jopa lyhyen runon kirjoittamaan kukkapuketin seuraksi. Tyylitajulla ja huumorintajulla pääsee vielä paljon idemmälle kuin rahalla.
Juu ainkin yksi on tietääkseni kiinnostunut tästä tytöstä.
Ja sitä huumorintajua löytyy.
Voisitteko antaa vielä muutaman neuvon?