Nainen saisinko luvan tämän kappaleen

Viedä sinut... musiikin vietäväksi! : )

http://www.youtube.com/watch?v=EkHTsc9PU2A&feature=related
3142
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 3

Vanhimmat

liian nopee hitaille ja liian hidas nopeaks biisiks. Siitä tulis sellasta onnetonta heilumista... Tuo pitäs varmaan vetää jollain yksinkertastetulla foxilla tai jollain muulla tavalla.

En lähtis kyllä hakemaan ketään tanssimaan tuota biisiä yökerhossa vaan menisin viisastelemaan DJ:lle

Äänestä

Ei vois vähempää kiinnostaa! Ihme v..un pervo!
P.S. Miksei miehet tuu jutteleen naisille?

Äänestä
  • että useat naiset luulevat itsestään liikoja ja toimivat tämän jälkeen tavalla joka saa Matti Nykäsen ja Toni Halmeen vaikuttavan fiksuilta herrasmiehiltä.

    Äänestä

Kommentoi aloitusta


Ajaksi? kirjoitti:

Viedä sinut... musiikin vietäväksi! : )

http://www.youtube.com/watch?v=EkHTsc9PU2A&feature=related

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu