Näin hyväuskoista Sinkkumiestä

2515
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 2

Vanhimmat

noihin ilmiselviin huijausviesteihin.

Äänestä
  • Jep. Onko joko oikeasti vielä niin hölmö, että vastaa niihin huijausviesteihin?
    On minullekin ropissut niitä useampia, mutta aina ne huomaa huijauksista, koska
    kaikki toistavat samaa kaavaa.

    Miten nopin hölmö pelle on saanut edes säästettyä 8000€?

    Äänestä

Kommentoi aloitusta


höynäytettiin! kirjoitti:

http://www.hymy.fi/tasta-puhutaan/himankalainen-jonne-28-musta-morsian-vei-kaikki-saastoni

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu