päätä little mermeidille on relaxin avokki?
Tiesittekö et tuo puska
joka aukoo
241445
0Äänestä
Muut lukivat myös
Ketjusta on poistettu 41 sääntöjenvastaista viestiä.
Odottaa vastausta
Näihin keskusteluihin ei ole vielä vastattu. Ole ensimmäinen.
Turvaa tilisi vahvistamalla puhelinnumerosi. Voit silloin palauttaa unohtuneen salasanan tekstiviestillä.
Ketjusta on poistettu 41 sääntöjenvastaista viestiä.
Näihin keskusteluihin ei ole vielä vastattu. Ole ensimmäinen.
Vastaukset 24
Vanhimmat
kyseessä on yks ja sama joka haukkuu mua teinipissikseks, artigasta mulatiksi ja mermaidia sillain niinkun haukkuu.
relaxin avokki. Puolustaa omaa suhdettaan henkeen ja vereen.
nyt mä en ole ainut teinipissis tällä palstalla, aika ihQ juttu :D
Et tosiaan oo niinq tiätsä? Hei omg! Voix olla mun palstasysteri?
enhän mä niinku edes muistanu et olisin vastannu näinki ihquun alotukseen ;))
Tiäx mun on pitäny kauan kysyä samaa mutku kelasin, et jos sä et haluiskaan olla niin se olis niinku tosi nolooo!
T0tTaKa1 Mä 0oN 5uN PaL5tA5y5t3r1 *wirn ja reps*
megaihquu, lol
hän jossain vaiheessa väitti tuntevansa relaxin henkilökohtaisesti, mutta musta tuntuu, että kyseessä on joku teinipoika, joka ei ole nähnyt naista kuin ruudulla. Ei kukaan yli kolmikymppinen nainen voi olla noin säälittävä.
vähän itseeskin tuon asian kanssa. Ei pahalla.
olet sinä!
turpa kiinni
ainakaan tuota tiedetty.
mermeid näyttää epäilevän kuitenkin et toi olis sun avokki.
en oo jaksanu lukee muiden kommentteja täst ketjusta.
tuossa et se pään aukoja tuntee sut. Tuol mermeidil on jotain henk. koht. sua tai sun avokkia kohtaan.
voisinhan mäkin sanoa tuntevani vaikka sut, on asialla totuuspohjaa tahi ei.
lapsellinen ,että on näköjään uskonut, et toi vittuilija tuntee sun avokin.
sinä aloitit tästä ketjun(kirjoitat mun nikin koko ajan väärin)... Kuten olen noin kymmenen kertaa sanonut, en edes tunne relaxia tai hänen avoaan, käytin vain häntä esimerkkinä ja sinä teit hänestä kaikki nämä loput maininnat. Ja kun väitit tuntevasikin hänet, niin oletkohan se sinä, jolla on jotain häntä vastaan... Jos sulla on hänelle jotain sanottavaa, niin jätä minut tästä välistä pois. Jos mulla on relaxille vielä asiaa, niin osaan kirjoittaa ihan itsekin.
kuin sua, ja itsehän sä oot jankannut ja jankannut relaxilta sitä rakastamisjuttua etkä usko vaikka toinen selväl suomenkielellä kertoo miten asia on. Sä oot vaan kateellinen ja mustasukkainen relaxista. Ja nyt vielä yrität täällä uskotella sen muijasta pahaa.
vastas tähän niin se oli kyl ihan joku muu kuin minä joka relaxin kans tässä olen ajatuksia vaihtanut.
hänen "muijastaan" sanonut? Tuo kommentti, että väitit tuntevasi hänet oli ironiaa, ei viittaus siihen, että uskoisin jonkun aikuisen naisen kirjoittelevan täällä jotain säälittäviä provoja!
Ja joka tapauksessa kysyin asiaa relaxilta, enkä sinulta. Sinä et liity tähän millään tavoin!
Mutta joo, minä olen kateellinen ja mustasukkainen ihmisestä, jota en ole koskaan tavannut, jonka juttuja olen lukenut ehkä kymmenen kertaa ja jonka kanssa en ole samaa mieltä todennäköisesti mistään.
Anna nyt jo olla!
ja soisit toisille onnensa ja myöntäisit et relaxi rakastaa!
minä kuitenkin tiedän miten asia on.
rakkautensa on kiinni minun mielipiteestäni? Eipä sitten kannata ainakaan naimisiin mennä...
ketjussa sitä draamaa riittää. :D