Ari Koivunen Amoralin laulajaksi

kysyjä453535

Mitä mieltä?

10

2352

Äänestä

    Vastaukset

    Anonyymi (Kirjaudu / Rekisteröidy)
    5000
    • sitten tutkitaan!

      Näyttää olevan tyyli keskustelupalstoilla. En ole hirveesti diggaillut Amoralia, joten ei tää uutinen mun yöunia tule viemään. Koivunen ei ole kovin suosittu täällä Suomessa, mutta voi olla että ulkomailla löytyisi bändille kysyntää ja noi ulkomusiikilliset seikat, kuten idolstausta ja "kusipäisyys" jää taka-alalle?. Koivunen on joutunut esiintymään usein aika vihamieliselle yleisölle, joten on varmaan ainakin siinä mielessä kovaksikeitetty ja kykenee astumaan Nikon saappaisiin. Tuskin tulee tapahtumaan ainakaan mitään "anetteja".

      • D-Drop Bob

        Täysin naurettava valinta. Örinän aika on sitte ohi ja tyyli muuttuu melodisemmaks. Melkonen ristiriita ku vertaa Amoralin fanikuntaa ja Koivusen faneja. Amoral oli lempibändejäni ja vanhoja levyjä tulee varmasti vielä luukutettua, mutta Koivusen laulamana bändi ei kiinnosta sitten pätkääkään. Harmittaa.


      • justin sane
        D-Drop Bob kirjoitti:

        Täysin naurettava valinta. Örinän aika on sitte ohi ja tyyli muuttuu melodisemmaks. Melkonen ristiriita ku vertaa Amoralin fanikuntaa ja Koivusen faneja. Amoral oli lempibändejäni ja vanhoja levyjä tulee varmasti vielä luukutettua, mutta Koivusen laulamana bändi ei kiinnosta sitten pätkääkään. Harmittaa.

        joo kannattaa olla ennakkoluuloinen, sehän kiillottaa entisestään meidän hevarien haarniskaa ja säilyttää meidän uskottavuuden tuska-festareilla. Örfghh!


    • jätkien päätökseen

      Tietävät mitä tekevät. Oikea asenne ainakin. Ei kumarrella...

    • hiljaista

      Käykääs välillä katsomassa millainen meno on Ari Koivunen suomi24-keskustelupalstalla, siellä on joka päivä yli 100 viestiä. Ainakin Amoral sai keskustelua aikaan ja sitä paitsi mahtavan laulajan.

    • vastaajavain

      Kuunnellaan ekat tuotokset ja tuomitaan sitten.

    • tohmaheavy

      millasenha vastaan oton saa nyt amoral esim. frostbitessä? itse oon menossa sinne ja ootan kyllä näkemistä siinä mielessä että millanenha se nyt sitte on..

      • tonne

        ja vittu kun porukka nyt sit osais olla sen verran kunnolla et sit tosiaan nähtäis millanen se on...


    • jo vain

      Ja odoteltavissako sitten jotain screamo tyylistä räkimistä? Missähän kehari Ari laulelee sitten Amoralin jälkeen joskus tulevaisuudessa..Kenties yrittää päästä Mayhemin tai Dark Funeralin laulajaksi? Haha ihan naurattaa ajatella Ari örisemässä.

    • TÄNÄÄN 18:15

      www.nrj.fi/hittivaihuti

    Ketjusta on poistettu 1 sääntöjenvastaista viestiä.

    Luetuimmat keskustelut

    1. Hakalan asunnossa on kuvattu aikuisviihdesivusto Onlyfansin kautta julkaistu pornovideo.

      Keskustan puheenjohtajan Antti Kaikkosen avustaja Jirka Hakala ei jatka tehtävässään. Keskustan puoluelehti Suomenmaa ke
      Helsinki
      60
      3016
    2. Mitä ominaisuutta arvostat eniten hänessä?

      Ihastuksessasi, rakkautesi kohteessa
      Ikävä
      136
      2184
    3. Olen valmis

      Kohtaamaan sinut tänä kesänä, jos sellainen sattuma osuu kohdalleni.
      Ikävä
      92
      1808
    4. Miksi mies kääntyy poispäin

      Ja teeskentelee, ettei näe minua, kun törmäämme vahingossa? 🫣
      Ikävä
      164
      1425
    5. Kerro kaivatustasi.

      1. Minkälainen koti 2. Ammatti 3. Ulkonäkö 4. Ikä
      Ikävä
      65
      1356
    6. Mitä harrastuksia kaivatullasi on?

      Mitä harrastuksia sinulla? Onko teillä yhteisiä harrastuksia?
      Ikävä
      73
      1351
    7. Kysy jotain kaivatultasi

      Laita tunnisteet molemmista
      Ikävä
      80
      1281
    8. Tiedän että käyt täällä

      Eräälle naiselle älä huoli en kerro kellekkään
      Ikävä
      69
      1132
    9. Mitäs jos hyökkään rakastuneesti kimppuusi

      Tuleeko painimatsi vai "painimatsi". Jää nähtäväksi 😂
      Ikävä
      77
      1100
    10. Kannattaako suomalaisen nuoren lähteä Thaimaahan au pairiksi? Mitä olet mieltä?

      Chiang Mai Pohjois-Thaimaassa kutsuu neljä suomalaista au pairia elämänsä seikkailuun. Arki toisella puolella maailmaa t
      Thaimaa
      34
      1028
    Aihe