Tälläinen aloituspaketti, hyvä?

Hei!

Kannattaako ostaa tälläinen paketti jos ihan itselleen haluaisi tehdä kynnet tai perheen jäsenille. Olisiko tässä kaikki tarvittavat paitsi sitten ne ihan hienot kynsiviilat joilla voi lopuksi viilata.
http://www.huuto.net/fi/showitem.php3?itemid=91851641
4979
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 4

Vanhimmat

Mikäli voit hakea Tampereelta, saat minulta aloituspaketin josta on käytetty kork, viisi kertaa.
Tarkempia tietoja voin antaa jos laitat s-postiosoitteesi.

Äänestä
  • Olisin tosi kiinnostunut! Paljonko maksaa?
    Tässä olisi osoite: [email protected]

    Äänestä

  • ............. kirjoitti:

    Olisin tosi kiinnostunut! Paljonko maksaa?
    Tässä olisi osoite: [email protected]

    Niin ja lisäystä edelliseen. Asun myös Tampereella.

    Äänestä

Kommentoi aloitusta


neljä.marsua kirjoitti:

Hei!

Kannattaako ostaa tälläinen paketti jos ihan itselleen haluaisi tehdä kynnet tai perheen jäsenille. Olisiko tässä kaikki tarvittavat paitsi sitten ne ihan hienot kynsiviilat joilla voi lopuksi viilata.
http://www.huuto.net/fi/showitem.php3?itemid=91851641

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu