Yllätys poikaystävälle?

Poikaystävä tulee myöhään töistä ja itsellä on vapaapäivä eli tahdon järjestää jonkun kivan yllätyksen.. Mutta minkä? Jotain syötävää ajattelin tehdä mutta muut ideat lopussa... ehdotuksia?
31317
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 3

Vanhimmat

Vai oletko liian ujo tähän?

Äänestä

TIE MIEHEN SYDÄMEEN KÄYPI VATSAN KAUTTA!!!ja usko tämä tarina on TOSI!voishan ekstrana vaikka hieronta ja ihan vain niska...!ainakin minä pitäisin siitä ja se olisi huomaavaista!!m32

Äänestä
  • ...

    Äänestä

Kommentoi aloitusta


äåäå kirjoitti:

Poikaystävä tulee myöhään töistä ja itsellä on vapaapäivä eli tahdon järjestää jonkun kivan yllätyksen.. Mutta minkä? Jotain syötävää ajattelin tehdä mutta muut ideat lopussa... ehdotuksia?

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu