Tulipas luettua palstaa ja huomattua

tekstien taso on laskenut sitten viime vuoden.

Lämpöistä joulun odotusta varsinkin eräälle! Enää en sitten lähetäkään henk.koht.viestiä.
2558
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 2

Vanhimmat

en odota sulta mitään

Äänestä

taso on noussut, monipuolistunut. Palstasta on tullut kiva, lämminhenkinen, huumoria löytyy. Täällä saa purkaa inhimillisiä ajatuksiaan vapaasti. Voi saada myös ystävällisiä kommentteja kun ajatuksia vaihdetaan rehellisesti.

Minulle tämä on ollut hetkittäin ihan terapeuttista. Liian vakavasti kun ei ota, niin palsta on hyvä, ihan paikallaan tällaisena.

Äänestä

Kommentoi aloitusta


-menen nyt- kirjoitti:

tekstien taso on laskenut sitten viime vuoden.

Lämpöistä joulun odotusta varsinkin eräälle! Enää en sitten lähetäkään henk.koht.viestiä.

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu