Mitä mieltä galleriaviestittelystä? VIestitteletkö edes? Mä oon sitä mieltä että se on hyvä homma, parempi kuin maili. :)
Mitä mieltä galtsuviestittelystä?
puskissa suhisee
6484
0Äänestä
Muut lukivat myös
Ketjusta on poistettu 8 sääntöjenvastaista viestiä.
Odottaa vastausta
Näihin keskusteluihin ei ole vielä vastattu. Ole ensimmäinen.
Vastaukset 6
Vanhimmat
Onko niil eroa? Vai oliko tää alotus vain vittuilua rekisteröimättömille kirjoittelijoille?
Kiinnostaa vain mitä mieltä muut on. :)
Huomasin rekisteröitymisenkin turhaksi ja nykyään huutelen vaan täältä puskista.
Erityisesti seurailla, kun oma mies jubailee pahaa aavistamatta muitten naisten kaa.. =)
juttelussa on? Ihan sama, miten sen tekee? Mitähän tarkotit pahalla aavistuksella? Ootko kyttääjä?
Päätyä henkilökohtaisuuksiin katkaisematta s24-napanuoraa. Toivottavasti sosiaalisen tauhkan siirtyminen gallerioiden taakse ei ahdista puskia joiden viha-rakkaus suhde henkilökohtaisuuksia kohtaan palstalla on nyt ehkä loppumassa tyystin.
Väitän että moni vannoutunut puska on pakon edessä rekisteröinyt nimimerkin päästäkseen lukemaan noita galleriajuttuja "pysyäkseen ajan hermolla". Sellainen on ihmisen mieli - utelias ja alati enemmän kiinnostunut toisten asioista kuin omistaan vaikka kuinka yleisesti motkotettaisiin että palstalle tuodaan henkilökohtaista chattailyä... ja nyt kun se (toivottavasti) vähenee niin tulipa orpo olo... ;-)