Ei paljon kiinnosta

Mitä haet sillä että soittelet mulle numerosta josta ei saa tietoja esim 02..? muutaman päivän välein soittelet niin et annat soida just sen ajan etten kerkeä vastata, ja sitten itse et vastaa kun soitan takasin.

yhden kerran puhuit mulle, et sanonu nimeäsi, kerroit et olet ihastunu ja pyysit kahville.

luuletkos saavasi minut kiinnostuneeksi typerillä pilasoitoillasi?

olisin voinut EHKÄ kahville lähteäkin jos olisit
reilusti sanonut kuka olet,

nyt ainoastaan ärsytät joten lopeta soittelu.
2362
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 2

Vanhimmat

Joku säälittävä, hieltä haisevat ja rasvatukkainen ATM sieltä soittelee äidin maksamasta liittymästä, älä vaan vastaa!

Ota ennemmin tosimies, sellanen joka vittu sanoo nimensä! Anna numeros mulle niin mä soitan PASILLE!!! niin me voidaan tulla sinne päivystään jos se rasvatukkapervo tulee ahisteleen sua niin me vedetään sitä turpaan! PASI!!! on meinaan kovassa kunnossa kun se päivitti treenirutiininsa toukokuussa niin voi vittu se on kovassa kunnossa, se saattaa TAPPAA sen hyypiön!

Mut hei beibi älä välitä tollasista luusereista, säkin varmaan laittaisit sen nippuun vittu ilma mitään ongelmaa! Mut me voitas PASIN!!!! kanssa vittu, heittää se rappukäytävä kaiteen päälle niin et siltä hiireltä katkeis vittu kylkiluut, kerran baarilla joku manne vittuili meille niin me heitettiin se sellaseen kaiteseen ja se jäi siihen maaha yskii verta! PASIN!!! yks frendi oli kyttä niin me selitettiin että se jätkä tuli puukon kanssa päälle niin se oli ihan et joo et hyvä kun hoiditte tilanteen ettei sivullisia loukkaantunu.
Meillä on meinaan järjestyksenvalvojakortit. VOitas PASIN!!!! kanssa tulla vaikka sun kämpille valvoo vähä järjestystä, jos tiät?

Äänestä
  • Onko yli-mies kenties hieman ihastunut PASIIN!!! ?

    Äänestä

Kommentoi aloitusta


enää... kirjoitti:

Mitä haet sillä että soittelet mulle numerosta josta ei saa tietoja esim 02..? muutaman päivän välein soittelet niin et annat soida just sen ajan etten kerkeä vastata, ja sitten itse et vastaa kun soitan takasin.

yhden kerran puhuit mulle, et sanonu nimeäsi, kerroit et olet ihastunu ja pyysit kahville.

luuletkos saavasi minut kiinnostuneeksi typerillä pilasoitoillasi?

olisin voinut EHKÄ kahville lähteäkin jos olisit
reilusti sanonut kuka olet,

nyt ainoastaan ärsytät joten lopeta soittelu.

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu