Taas moottorikelkat

Moottorikelkat/mönkijät kaahaavat jälleen puistoissa Kivirannalla. Aika aivotonta sakkia.
Jäljet johtavat...
3478
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 3

Vanhimmat

Anna ajella. Ajaisit itsekin jos sinulla olisi varaa siihen. Lopeta valittaminen ja anna toisten pitää hauskaa.

Äänestä

Minun mielestäni puistotkin pitäisi olla lämmitettyjä. Eivätpähän sitte ajelis siellä.

Äänestä

Tätä eräiden kelkkojen ja mönkijöiden pärinää ja kaahailua esiintyy kokkokankaallakin.
Saa nähdä koska ensimmäinen lapsi jää alle kotipihansa edustalla.

Autollakin täytyy näköjään kaahata aina pihaan asti kuin heikkopäinen teini. Jälkeenjäänyttä sakkia...

Äänestä

Kommentoi aloitusta


-puistossa kirjoitti:

Moottorikelkat/mönkijät kaahaavat jälleen puistoissa Kivirannalla. Aika aivotonta sakkia.
Jäljet johtavat...

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu