:::::KOTITEOLLISUUS:::::

Vittuun laman jauhamiset!!TÄNÄÄN UMPPARIIN KAIKKI! MUISTAKAA ETTÄ TOTUUS EI PALA TULESSAKAAN JA LEMMY ON JUMALA..JA HYNYNEN SEN POIKA!! :)
2475
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 2

Vanhimmat

Onpa sopivasti sanottu lamasta,kyllä se alkaa jo ottaa luonnon päälle tuo jatkuva hokeminen,se on median jauhannan tulos,enimmäkseen lumipalloefekti.Hynynen taas on jees,mutta tuosta lemmystä en ossaa sanoa mittään.

Äänestä

Hinkaa ittees jurpo

Äänestä

Kommentoi aloitusta


Sinkkonen JR kirjoitti:

Vittuun laman jauhamiset!!TÄNÄÄN UMPPARIIN KAIKKI! MUISTAKAA ETTÄ TOTUUS EI PALA TULESSAKAAN JA LEMMY ON JUMALA..JA HYNYNEN SEN POIKA!! :)

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu