Vaihtoehtoja

Hei,

mitäs hyviä treffipaikkoja on tarjolla? Tuo Suomi24:sen treffimestahan ei enää lukeudu käsitteen 'hyvä treffipaikka' alle.
1307
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 1

Vanhimmat

olisin itse kiinnostunut samasta aiheesta...ja lisäys vielä tuohon eikö TOSIAAN ilmaisia netti deitti palveluja enää ole. Se oikea sivustoilla ei saanu es vastata viesteihin ellei ollu tilaaja! porofiilin ja kuvat kyllä sai laittaa ja silmän iskuja lähetellä ei kiesus!

Äänestä

Kommentoi aloitusta


kaipailen kirjoitti:

Hei,

mitäs hyviä treffipaikkoja on tarjolla? Tuo Suomi24:sen treffimestahan ei enää lukeudu käsitteen 'hyvä treffipaikka' alle.

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu